Columbus – NY Islanders 5:4 (po pr.) | Buffalo – New Jersey 5:4 (kon.) | Colorado – Arizona 3:1 (kon.)
Philadelphia – Detroit 3:0 (kon.) | Boston – Tampa 2:1 (kon.) | Nashville – Seattle 2:7 (kon.)
Los Angeles – Winnipeg 4:1 (kon.) | Calgary – San Jose 5:3 (kon.) | Minnesota – Chicago 3:1 (kon.)
Florida – NY Rangers 3:4 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 0:2 (kon.)

3. Ryan Reaves (MIN) 1+0 (00:41:18)

Lukas Reichel na začátku třetí třetiny odpověděl na gól Ryana Reavese a už to vypadalo na prodloužení, jenže 71 sekund před koncem zápasu rozhodl Ryan Hartman. Wild si připsali důležitou výhru a vedou o bod Centrální divizi před Dallasem. Konečný výsledek tohoto duelu. Minnesota Wild 3 Chicago Blackhawks 1.

59:29 Frédérick GAUDREAU - 3:1

59:29
    Minnesota právě vstřelila branku! FRÉDÉRICK GAUDREAU si zpracoval puk v pravém rohu obranného pásma a nádhernou žabkou přes celé kluziště zamířil k levé tyči prázdné brány! Je rozhodnuto – 3:1. Asistence: Jared Spurgeon.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
    58:49 Ryan HARTMAN - 2:1

58:49
    Minnesota právě vstřelila branku! Bek Connor Murphy propadl na obranné modré čáře a RYAN HARTMAN se řítil sám na bránu, čehož využil, když si položil brankáře a pod jeho tělem zamířil do sítě! Parádní závěr od Wild. Bez asistence.

57:00
    Filip Gustavsson přerušil hru a přesně tři minuty před koncem základní hrací doby následuje komerční brejk.

56:36
    Blackhawks vybojovali puk a na bodu levého kruhu napřáhli k prudké střele, která skončila pouze na ochranném skle, a Filip Gustavsson nezasahoval.

54:42
    Alex Goligoski vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho rána minula pravý horní roh brány Chicaga.

53:48
    Marcus Johansson nahodil puk z levého kruhu před bránu a Matthew Boldy ho tečí usměrňoval k pravé tyči, Stalock ale zasáhl levým betonem!

52:53
    Konečně Blackhawks během druhé přesilové hry něco předvedli a Boris Katchouk vystřelil na bodu pravého kruhu, Jacob Middleton ale puk přizvedl do ochranné sítě. Hra byla přerušena a Wild budou hrát opět v pěti.

51:59
    Joel Eriksson Ek přebruslil na levé straně jednoho z protihráčů a na vrcholu kruhu práskl do puku, jeho střelu s příklepem ale Alex Stalock vyrazil vyrážečkou.

51:18
    Frédérick Gaudreau skvěle podržel puk na levém křídle útočného pásma u hrazení proti dvěma protihráčům a ušetřil cenné sekundy z vyloučení svého spoluhráče.

50:59
    Matthew Boldy byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a Chicago si zahraje po komerční přestávce přesilovou hru 4 na 3. Poté následně 5 na 4. Skóre je vyrovnané.

50:46
    Matt Dumba vystřelil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho pokus minul levou tyč brány týmu Chicaga.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 28. Reaves, 59. Hartman, 60. F. Gaudreau (Spurgeon) – 42. L. Reichel

Minnesota Wild: Gustavsson (M. Fleury) – Spurgeon (C), Middleton, Dumba (A), Brodin, Addison, Goligoski – Zuccarello, Hartman, M. Foligno (A) – Boldy, J. Eriksson Ek, M. Johansson – Sundqvist, F. Gaudreau, Duhaime – Reaves, Dewar, Shaw.
    Trenér: Dean Evason

Chicago Blackhawks: Stalock (Chudobin) – S. Jones (A), C. Jones, Murphy (A), Tinordi, Zajcev, Kaiser – Athanasiou, R. Johnson, L. Reichel – T. Raddysh, Dickinson, T. Johnson (A) – Joe. Anderson, Khaira, Katchouk – B. Robinson, Entwistle, Hardman.
    Trenér: Luke Richardson

Rozhodčí: Francis Charron, Carter Sandlak. Čároví: Jesse Marquis, Brandon Gawryletz

Diváci: 19312