Olympik Mělník – Slavia 4:5 (po pr.)
SK Olympik Mělník
4:5 (1:1) Stav série: 0:2
SK Slavia Praha
Čtvrtek 30.03.2023, 20:00 • SH Mělník, Gymnázium • Play off 1. futsal ligy • Čtvrtfinále

Neskutečné drama je u konce. Slavia byla v prodloužení šťastnější a po nervy drásající bitvě si odváží z Mělníka kýžený mečbol. Oba týmy nechaly na palubovce úplně vše a zaslouženě jsou odměněny potleskem početného publika. Třetí zápas je na programu tuto sobotu od 16:00 v Edenu. (22:04:02)

50
    Nástřel Vokouna zblokovala hostující obrana na roh. 2 vteřiny do konce.

50
    Olympik jde do závěrečné power-play.

50
    Ve velké šanci se ocitl Šiler, ale jeho pokus zblokoval Ševčík.

48
    Bukhvak dobrým vyběhnutím a zmenšením úhlu kryje slibnou příležitost Brychty.

47
    Aktuální stav akumulovaných faulů 3:6.

46
    Slavia právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ŠEVČÍK Matúš. Asistence: Havrda Filip.

46
    Hned v úvodu druhého dějství prodloužení unikl domácí obraně Kuchta a podruhé v zápase orazítkoval brankovou konstrukci.

46
    Začalo druhé prodloužení.

45
    První poločas prodloužení skončil.

45
    Mělník právě vstřelil branku!
    Autorem branky z desetimetrového kopu je VOKOUN Jiří, který prudkou ranou pod břevno doprostřed nachytal Žežulku.

45
    Dlouhá penalta pro Mělník! Míče se ujímá Vokoun.

45
    Autorem branky je HAVRDA Filip.

45
    Šiler si ve stoprocentní šanci vylámal zuby na Žežulkovi.

44
    Dnešnímu dramatu přihlíží 250 diváků.

44
    Na opačné straně se tlačil do šance Lehner, ale Žežulka včasným vyběhnutím situaci vyřešil.

43
    Skrytou střelu Křemena mělnický brankář v pohodě kryje.

Pavel Šuba

Branky: 6. Vokoun, 25. Machytka (Sváta), 26. Lehner (Šiler), 45. Vokoun (10 m kop) – 6. Homola (Brychta), 26. Vaktor (Ševčík), 37. Homola, 45. Havrda, 46. Ševčík (Havrda)

Karty:   1. Nečas (MEL), 12. Novotný (MEL), 33. Sváta (MEL) – 24. Kuchta (SLA)

SK Olympik Mělník: Bukhvak (Korbelář) – Nečas, M. Sváta, Šiler, Vokoun (K) – Ježek, Lehner, Machytka, Novotný – (Hruška, J. Sváta)
    Trenér: Němec Jakub

SK Slavia Praha: Žežulka (Vondráček) – Brychta, Homola (K), Křemen, Záruba – Havrda, Kuchta, Ševčík, Vaktor – (Habart, Kuča, Sláma)
    Trenér: Sláma Zdeněk

Rozhodčí: Čurda Michal, Lafek David – Nagy Zdeněk