Vltavín – Plzeň B 1:2 (kon.) | Sokolov – Č. Budějovice B 1:5 (kon.) | Hostouň – Karlovy Vary 1:1 (kon.)

Autorem branky je PETRO BODNARUK.
    Přeštice se postarali o naprostou senzaci Petro BODNARUK se dostal v poslední minutě zápasu za soupeřovu obranu a krásnou křiknou střelou překonal Cherepka a vyrovnal skóre.

90+4
    Přeštice budou mít nejspíše poslední standardní situaci v zápase.

90+3
    Egon Vůch si navedl míč na pravou nohu a odcentroval, jeho centr končí v rukavicích Švihoříka.

90+2
    Domácí měli velkou šanci a mohli si pojistit výhru. Jenže jeden ze záložníků se špatně rozhodl a přihrál hráči do ofsajdu.

90+1
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice:
    ze hřiště odchází Došlý, přichází Holík.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minut nad rámec řádné hrací doby.

89
    Cherepko vykopává míč daleko za polovinu, Domažlicím hraje do karet, že se hraje daleko jejich brány.

87
    Domácí tým bude mít standardní situaci z pravé strany. Postará se o ní obránce Fedak.

87
    ze hřiště odchází Pavlík, přichází Sojka.

86
    Domažlice se snaží v posledních minutách co nejvíce držet míč a soupeře do ničeho nepouštět.

84
    Přešticím se nedaří ve finální fázi, za druhý poločas zatím nevystřelili na bránu.