West Ham – Southampton 1:0 (kon.) | Newcastle – Manchester Utd. 2:0 (kon.)
Newcastle United
2:0 (0:0)
Manchester United
Neděle 02.04.2023, 17:30 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League • 29. kolo

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 9:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:12. (19:24:14)

Je konec! Newcastle zvládl duel s Manchesterem United a vítězí 2:0. První šanci měl v 16. minutě domácí Newcastle, ale Isak si vylámal zuby na gólmanovi. Další šanci měl až pět minut před přestávkou Willock, ale z fantastické pozice branku přestřelil. Do vedení se domácí dostali v 65. minutě, kdy se trefil Joe Willock. V závěru navíc dokázal hlavou přidat pojistku Callum Wilson.

90+5

90+5
    V samotném závěru přišlo ještě jedno zakončení domácích, ale roběhnutý Anderson placírkou z velkého vápna branku minul.

90+4
    Domácí se znovu dostali vpřed, kde chvíli podrželi míč u rohového praporku. Manchesteru United už moc času nezbývá.

90+3
    Rashford se tlačil do pokutového území, jenže u něj hlídkovali dva soupeři, kteří mu zamezili v jakémkoliv manévrování s míčem.

90+2
    Domácí i v nastavení napadají rozehrávku vysoko na polovině Manchesteru United. Hosté mají obrovské problémy s přechodem vpřed.

90+1
    Nastavuje se pět minut!

90
    Fanoušci Newcastlu si užívají další fotbalovou neděli. Jejich oblíbenci se vítězstvím bodově dotáhnou na svého dnešního soupeře.
    88. Callum WILSON - 2:0

88
    Newcastle právě vstřelil branku! Newcastle přidává druhou branku! Kieran Trippier se ujal rozehrávky přímého kopu, načechral centr na malé vápno a střídající CALLUM WILSON přesnou hlavičkou rozjásal zaplněný stadion!

88
    Další akce Newcastlu skončila nedovoleným zákrokem na Trippiera. Domácí celek má závěrečné minuty duelu pod kontrolou.

87
    Gordon se po pravé straně dostal k odcentrování, ale trefil prvního obránce. Newcastle vybojoval další rohový kop.

86
    Nick Pope nyní nespěchal s rozehrávkou. Sudí mu gestem dal najevo, že to příště bude za žlutou kartu.

85
    Hostující celek zahrával rohový kop. Centr se snesl na malé vápno, kde zakončoval Victor Lindelöf, jenže z těžké pozice branku přestřelil.

84
    Střídání v týmu Newcastle United:
    ze hřiště odchází Joe Willock, přichází Elliott Anderson.

83
    Střídání v týmu Manchester United:
    ze hřiště odchází Scott McTominay, přichází Fred,
    ze hřiště odchází Lisandro Martínez, přichází Facundo Pellistri,
    ze hřiště odchází Raphaël Varane, přichází Victor Lindelöf.

82
    Bruno Fernandes se otočil na vlastní polovině a rozehrál na opačnou stranu. Obrana domácích však byla pozorná.

81
    Domácí celek i v závěru dnešního souboje hýří aktivitou a tlačí se na polovinu Manchesteru United napadat soupeřovu rozehrávku.