Celta Vigo – Almería 2:2 (kon.) | Real Madrid – Valladolid 6:0 (kon.) | Villarreal – Real Sociedad 2:0 (kon.)
Atlético – Real Betis 1:0 (kon.)
Real Madrid
6:0 (4:0)
Real Valladolid
Neděle 02.04.2023, 16:15 • Estadio Santiago Bernabéu (Madrid) • Španělská LaLiga • 27. kolo

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (18:12:12)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 17:2. Střely mimo: 8:6. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 17:11.

Real Madrid dnes v domácím prostředí naprosto rozstřílel Valladolid. O své výhře 6:0 rozhodl už v prvním poločase, skóroval v rozmezí 22. až 36. minuty hned čtyřikrát. Nejprve se trefil Rodrygo, pak se dočkal hattricku kanonýr Karim Benzema. Ve druhém poločase královský velkoklub lehce zvolnil, nakonec ale přece jen ještě dvakrát přesně zamířil. Marco Asensio a Lucas Vázquez upravili skóre na konečných 6:0. Valladolid byl dnes bez šance.

90+3

90+3
    Toni Kroos ještě do vápna servíroval jeden centr, adresáta ale nenašel.

90+1
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Domácí se dočkali v nastaveném čase ještě šesté trefy! Sergio Asenjo špatně rozehrál, našel pouze Hazarda, jenž oslovil na pravé straně LUCASE VÁZQUEZE, který si se zakončením poradil na jedničku. 6:0. Asistence: Eden Hazard.

90+1
    Monchu ale napálil pouze zeď, takže to vypadá, že Thibaut Courtois dnes udrží čisté konto. Sluší se doplnit, že nastavovat se budou tři minuty.

90
    Valladolid ještě rozehraje jednu standardní situaci. Dokáže vstřelit alespoň čestný gól?

89
    Real předvedl nacvičený signál. Vzadu zůstal volný Kroos, jehož rána z voleje z dálky byla velmi nebezpečná. Sergio Asenjo napoprvé balón nezkrotil, ale dorážku nakonec nepovolil.

88
    Torres fauloval Odriozolu, který je po příchodu na trávník hodně vidět. Standardní situace pro domácí.

86
    Další velké šance domácích! Nejprve se z pravého křídla hnal do příležitosti Álvaro Odriozola, kterého ale vychytal Sergio Asenjo. Posléze dorážel Hazard, který o pár čísel přestřelil.

85
    Tentokrát to zajímavým obstřelem zkoušel Kroos. Rána německého záložníka ale nebyla dostatečně důrazná.

84
    Domácí předvedli několik skvělých narážeček. Z nepříliš ideální pozice nakonec pálil Marco Asensio, Sergio Asenjo ale byl pozorný.

83
    Aurélien Tchouaméni zůstal ležet na trávníku po faulu protihráče. David Torres to s důrazem přehnal.

82
    Střídání v týmu Real Madrid CF:
    ze hřiště odchází Rodrygo, přichází Álvaro Odriozola.

81
    Rodrygo je dnes při chuti. Využil své rychlosti a dostal se k zakončení z levé strany. Jeho rána šajtlí nadělala brankáři Sergiu Asenjovi potíže.

80
    Óscar Plano neměl dostatečnou rychlost na to, aby se prodral dopředu po pravém křídle. Real je mnohem rychlejší v dnešním utkání.

79
    Hazard si hledal místo za defenzívou, ale ve finální fázi byl zdvojen. Real bude pokračovat kopem od rohového praporku.

78
    Dani Ceballos si na poslední chvíli střelu rozmyslel a možná už zbytečně šel do kličky. Zastaven byl důrazným bránícím hráčem.

Daniel Fekets

Branky: 22. Rodrygo (Asensio), 29. Benzema (Vinícius Júnior), 32. Benzema (Vinícius Júnior), 36. Benzema (Rodrygo), 73. Asensio (Rodrygo), 90+1. L. Vázquez (Hazard)

Karty:   64. Fresneda (RVL)

Real Madrid: Courtois – L. Vázquez, Militão, Alaba (69. J. Vallejo), Camavinga – Kroos, Tchouaméni, Asensio – Rodrygo (82. Odriozola), Benzema (C) (65. Hazard), Vinícius Júnior (69. Ceballos).
    Náhradníci: Lunin, L. López – Valverde, Modrić, Carvajal, Rodriguez.

Trenér: Carlo Ancelotti

Real Valladolid: Asenjo – Fresneda, J. Fernández, al-Jámiq – L. Pérez (46. K. Pérez), Mesa (C) (46. Plano), Hongla (46. Aguado), Monchu, Rosa (61. D. Torres) – Plata (70. Amalláh), León.
    Náhradníci: Masip – Kenedy, I. Sánchez, Larin, Escudero.

Trenér: Pacheta

Rozhodčí: Juan Pulido