Lille – Lorient 3:1 (kon.) | Angers – Nice 1:1 (kon.) | Brest – Toulouse 3:1 (kon.)
Clermont Foot – Ajaccio 2:1 (kon.) | Nantes – Remeš 0:3 (kon.) | Monaco – Štrasburk 4:3 (kon.)
PSG – Lyon 0:1 (kon.)
FC Nantes
0:3 (0:2)
Stade de Reims
Neděle 02.04.2023, 15:00 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 29. kolo

Stade de Reims vyhrává tento zápas 3:0, domácí hráči si vypracovali nějaké šance, ale prosadit se nedokázali proti dobře hrající obraně soupeře. (16:51:53)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 4:4. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:13.

90+1

90+1
    Poslední akce zápasu nebyla přesná.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Mnoho fotbalové krásy k vidění není, v poklidném tempu se dohrává toto utkání.

87
    Ludovic Blas se dostal do střelecké pozice, ale obrana Reims si dokázala poradit.

86
    Až nyní se domácí dostali do střelecké pozice, střelu přes obránce dokázal zastavit brankář.

85
    Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není.

85
    Střídání v týmu Stade de Reims:
    ze hřiště odchází Thomas Foket, přichází Maxime Busi.

82
    Zajímavá akce domácích, ale snadná práce pro brankáře. Yehvann Diouf si s balonem dokázal poradit.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, Reims míří za poklidnou výhrou.

79
    Žlutá karta pro tým Stade de Reims (Azor Matusiwa).

78
    ze hřiště odchází Folarin Balogun, přichází Mitchell van Bergen,
    ze hřiště odchází Džunja Itó, přichází Myziane Maolida.

78
    Střídat budou také hosté.

77
    Střídání v týmu FC Nantes:
    ze hřiště odchází Andy Delort, přichází Marcus Coco.

77
    Na nějakou výraznější šanci v posledních minutách čekáme.

76
    Rohový kop vybojoval domácí celek, Ludovic Blas poslal centr před branku, ale obrana si dokázala poradit. Balon pak získal gólman.

74
    Mnoho fotbalové krásy k vidění není, sledujeme kombinační hru Nanes, která však zatím nevede k ohrožení branky.