Pardubice B – Benešov 0:0 (kon.) | Žižkov – Chlumec n/C 3:1 (kon.) | Ml. Boleslav B – Most/Souš 0:2 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
3:1 (2:0)
FK Chlumec nad Cidlinou
Neděle 02.04.2023, 10:15 • Seifertova ulice, Praha 3–Žižkov • Česká fotbalová liga (B) • 20. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek neděle. Napočtenou někdy příště! (12:23:30)

Dnešní utkání sledovalo 680 diváků.

Pražany v dalším kole čeká cesta na půdu Mostu, který má výbornou fazónu a na jaře stoupá tabulkou skupiny B. Chlumec se pak před vlastními fanoušky pokusí prolomit sérii porážek proti Ústí nad Labem.

Máme hotovo! Viktoria si ve druhém poločase pohlídala náskok, který si před přestávkou vytvořila, a bez větších obtíží dokráčela k dalšímu bodovému zisku. Chlumec dnes sice na Žižkově předvedl sympatický výkon a favorizovanému výběru nenechal nic zadarmo, domů se ovšem po výsledku 1:3 nakonec vrací bez bodu.

90+2

90+1
    Bastin se ještě snažil něco vymyslet na pravé straně, proti dvěma dotěrným protihráčům ale nakonec balón neubránil. Žižkovští si berou míč u svého vápna.

90
    I tentokrát se nastavují dvě minuty.

89
    Utkání se pomalu chýlí ke konci, běží předposlední minuta základní doby. Za chvíli začne nastavení.

88
    Štrombachův centr byl zblokován. Poté, co se míč odrazil zpět k žižkovskému borci, následovala střela do středu brány, kterou Lichtenberg hravě vykryl.

87
    Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou:
    ze hřiště odchází Daniel Finěk, přichází Tommy Weis,
    ze hřiště odchází David Doležal, přichází Vojtěch Řezníček.

85
    Vaníček rozehrál balón ze standardky přesně do vápna. Následovala série nepříjemných odrazů, větší starost pro strážce domácí klece z toho ale nebyla.

84
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov:
    ze hřiště odchází Václav Prošek, přichází Ibrahima Sow.

82
    Petráň se mohl prosadit po hrubé chybě brankáře Lichtenberga, kterou ale domácí gólman napravil a nebezpečné zakončení nakonec vykryl!

81
    Veselka vhazuje balón zpět do hry. Hostující defenzíva v závěrečných minutách na Žižkově pracuje skvěle a nepouští domácí do střeleckých šancí.

79
    Uvidíme další rohový kop pro Chlumec nad Cidlinou. Uvidíme, co si tým Miloše Sazimy připraví tentokrát.

78
    Hönig skluzem aspoň na malý moment zastavil hostující výpad, když vyšťouchl míč za postranní čáru.

76
    ze hřiště odchází Milan Jirásek, přichází David Štrombach.

76
    ze hřiště odchází Roman Čáp, přichází Ondřej Vaníček.

74
    Chlumečtí to ještě nevzdávají a snaží se se vrátit zpět do zápasu, momentálně se jim ale nedaří proniknout před Švengerovu svatyni. Gólman Viktorie má klid.