Trnava – Slovan Bratislava 0:0 (kon.) | Dunajská Streda – Žilina 1:0 (kon.)
1:0 (1:0)
MŠK Žilina
sk Neděle 02.04.2023, 19:30Niké liga - skupina o titul • 3. kolo

Odo mňa je to pre dnešný deň všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (21:25:47)

Šesťbodový náskok DAC na čele tabuľky je realitou, pretože zverenci trénera Adriána Guľa víťazia nad Žilinou 1:0! O všetkom rozhodol v 14. minúte zápasu Ammar Ramadan, ktorý sa presadil v súboji s Patrikom Leitnerom.

90+4

90+4
    Loptu od svojej bránky bude vykopávať žilinský brankár Matej Slávik.

90+3
    Žltá karta pre tím DAC 1904 Dunajská Streda (Sebastián Nebyla).

90+2
    V pokutovom území Žiliny po súboji padol na trávnik Szánthó, penalta to však nebude.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Kružliak nadstavovať minimálne štyri minúty.

89
    Dlhá lopta domácich na Blackmana, Slávik však výborne čítal hru, vybehol a loptu pred domácim futbalistom skryl do svojich rukavíc.

88
    Prudká lopta Šošonov z pravej strany pred Petráša, obrana DAC odoláva.

88
    Kaprálik sa snažil presadiť na ľavej strane, lopta však končí za čiarou a nasledovať bude odkop Samuela Petráša.

87
    Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda:
    z ihriska odchádza Miroslav Káčer, prichádza Sebastián Nebyla.

86
    Na trávniku ostáva ležať Miroslav Káčer, ktorý má kŕče, bývalí spoluhráči sa mu okamžite snažia pomôcť.

85
    Jambor v kombinácii s Ďurišom, všetko však rieši Samuel Petráš, ktorý výborne prečítal hru a skryl loptu do svojich rukavíc.

83
    Domáci zvyšujú tlak v ofenzíve, ich kombinácia však končí na hranici žilinskej šestnástky.

82
    z ihriska odchádza Željko Gavrić, prichádza Ioannis Niarchos.

81
    Striedanie v tíme MŠK Žilina:
    z ihriska odchádza Krisztian Bari, prichádza Richmond Owusu.

80
    Do konca zápasu ostáva necelých 10 minút a v MOL aréne začína akcia striedať akciu!

78
    Domáci sa snažia zlomiť žilinskú obranu, Šošoni však takisto so snahou o útok.

77
    Rýchla akcia domáceho tímu, Szánthó našiel pred bránkou Žiliny Gavrića, ktorý však z prvej trafil len dobre postaveného Mateja Slávika!