Philadelphia – Buffalo 3:6 (kon.) | Montreal – Carolina 0:3 (kon.) | Columbus – Florida 0:7 (kon.)
Tampa – NY Islanders 5:0 (kon.) | Ottawa – Toronto 0:3 (kon.) | Chicago – New Jersey 3:6 (kon.)
Colorado – Dallas 5:2 (kon.) | Seattle – Los Angeles 1:3 (kon.) | Vegas – Minnesota 4:1 (kon.)
Arizona – San Jose 2:7 (kon.) | Edmonton – Anaheim 6:0 (kon.) | Washington – NY Rangers 2:5 (kon.)
St. Louis – Boston 3:4 (0:1 po s.n.)
HC Dynamo Pardubice
4:2 (2:0, 1:1, 1:1) Stav série: 1:0
HC Oceláři Třinec
Neděle 02.04.2023, 17:00 • Enteria arena, Pardubice • Generali play off Tipsport extraligy • Semifinále

Ode mne je to pro dnešek vše. S přáním krásného zbytku nedělního večera se budu těšit třeba zítra u druhého semifinálového zápasu mezi týmy HC Dynamo Pardubice a HC Oceláři Třinec. (19:51:51)

Zápas je u konce! Třinec se tlačil do branky Dynama, což zužitkoval po polovině třetiny kontaktním gólem. Na poslední minuty však zkusili Oceláři hru bez gólmana a necelé čtyři třetiny před koncem Dynamo už jen upravilo konečné skóre zápasu na 4:2. Pardubice tak vyhrávají úvodní semifinálový zápas.

Dynamo právě vstřelilo branku!
    Dynamo tří vteřiny před koncem posílá do vedení 4:2 TOMÁŠ ZOHORNA, kterému se podařilo trefit prázdnou branku přes celé hřiště.

58:54
    Válovi se podařilo zachytit odražený puk a vyhazuje.

58:27
    Třinec zkouší střílet z každé pozice, avšak Will zatím drží.

57:58
    Will vyráží koncem hole střelu Kaňáka.

57:23
    Kacetl se již nevrací do třinecké branky.

57:23
    Třinec si vyžádal oddechový čas.

57:08
    Teč Nestrašila proletěla jen pár centimetrů nad břevnem branky Dynama!

56:25
    Dobrý obranný zákrok Doudery zbavil Kousala puku.

55:04
    Čerešňákova střela ihned po vhazování protáhla Kacetla, který poté musel čelit i dvoum pardubickým dorážkám.

54:45
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec:
    Libor Hudáček – 2 min., podrážení.

53:44
    Nečekaná střela Voženílka, který byl ve špatném úhlu nečekaně ohrozila pardubickou branku, jelikož Will vyrazil kotouč před sebe, kde se strhl souboj o puk, který nakonec skončil poté, co jeden z pardubických hráčů vyhodil kotouč.

53:36
    Rychlá střela Jeřábka od modré končí v náručí Willa.

53:05
    Souboj v rohu hřiště vyhrává Dynamo a zůstává tak v útočné třetině.
    52:08 Tomáš MARCINKO - 3:2

52:08
    Třinec právě vstřelil branku!
    Vykombinovaná akce, kterou započal přihrávkou od modré Růžička, který našel křižnou přihrávkou na pravé straně Nestrašila, jenž z první poslal kotouč na druhou tyč, kde byl připravený TOMÁŠ MARCINKO a střelou do odkryté branky opět snižuje.
    Asistence: Andrej Nestrašil a Martin Růžička.

Lukáš Hrdina

Branky a nahrávky: 11. L. Sedlák (Košťálek, Cienciala), 17. L. Sedlák (Košťálek), 36. Radil (R. Kousal), 60. Zohorna – 30. Nestrašil (Smith, Kurovský), 53. Marcinko (Nestrašil, M. Růžička)

HC Dynamo Pardubice: Will (Frodl) – T. Dvořák, Košťálek, D. Musil, Čerešňák, Vála, J. Kolář (A), Hrádek – Cienciala, L. Sedlák, Hyka – R. Kousal, Zohorna (A), Radil – Říčka, Poulíček (C), Paulovič – Mandát, A. Musil, Vondráček.
    Trenér: Radim Rulík

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Mazanec) – Smith, Marinčin, J. Jeřábek, Kaňák, Doudera, Mar. Adámek, Čukste – Daňo, Voženílek, M. Růžička (A) – Nestrašil, Vrána (C), Kurovský – Hudáček, Marcinko, Dravecký (A) – Chmielewski, M. Roman, Hrňa.
    Trenér: Zdeněk Moták

Rozhodčí: Cabák, Jeřábek – Axman, Rampír

Diváci: 10194