Sparta – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Třinec – Plzeň 8:3 (kon.)
HC Sparta Praha
2:1 (0:0, 1:0, 1:1) Stav série: 1:0
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 06.04.2023, 18:00 • Sportovní hala Fortuna, Praha • Play-off Extraligy dorostu • O 3. místo

Tímto se s vámi loučím a přeji hezký zbytek čtvrtečního večera. (20:18:59)

Ve třetí třetině se sice hostujícím podařilo vyrovnat, z následného tlaku se jim ale další góly vytěžit nepodařilo, což nakonec domácí hokejisté potrestali, když jim v přesilovce těsně před koncem základní hrací doby vystřelil výhru František Netušil.

59:25 NETUŠIL - 2:1

59:25
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparťané využívají přesilovku! Ve zmatku před mladoboleslavským brankářem se nejlépe zorientoval FRANTIŠEK NETUŠIL a výrazně tak přiblížil svůj tým k výhře v dnešním zápase! Asistence: David Hrubý.

59:01
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav:
    Král – 2 min., hákování.

58:24
    Steklý z levého kruhu přestřelil Koglerovu branku.

57:38
    Domácího gólmana po další střele hostí zachránila tyč!

57:10
    Sparťané začínají kupit chyby, hosté nyní jeli dokonce ve třech na jednoho, domácí ale stále drží výborný Kogler!

55:45
    Na Koglera sám najížděl Steklý, svým zakončením ale trefil pouze hruď domácího brankáře!

55:12
    Nepřesná přihrávka domácí hráče vyhnala z útočného pásma.

54:38
    Sparťanům se po dlouhé době podařilo ohrozit hostujícího brankáře, ten si ale se střelou poradil.

53:15
    Další chybné rozehrávky domácích využil Hurt, pokus jeho spoluhráče ale pokryl Kogler.

52:40
    Mladoboleslavské branka velmi povzbudila, domácí se nyní jen horko těžko dostávají z obranné třetiny.

51:40
    Další požár ve sparťanské obraně musí hasit Kogler.
    50:07 STEKLÝ - 1:1

50:07
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Nyní už se Mladoboleslavští prosazují! Okamžitě po buly se po Kristkově pobídce ujala střela VOJTĚCHA STEKLÉHO z kruhu, který tak srovnává stav utkání na 1:1! Asistence: Jakub Kristek.

49:48
    Hostující hráči se po vyhraném vhazování v útočném pásmu dostali do tlaku, všechny střelecké pokusy ale pochytal Kogler.

49:14
    Akci Mladoboleslavských zastavil ofsajd.

Alžběta Žižková

Branky a nahrávky: 37. Hrubý (Marton, Mack), 60. Netušil (Hrubý) – 51. Steklý (Kristek)

HC Sparta Praha: Kogler (Tvrzník) – Malínek, Marton "A", Cichoň, Hašek, Mack, Janský, Dufek – Adamec, Marek, Topol, Nestrašil, Novotný, Netušil, Jakab, Hlinka, Poláček "C", Hrubý
    Trenér: František Ptáček

BK Mladá Boleslav: Vystrčil (Císař) – Macháček, Kovář, Křivánek, Kubíček "A", Šilhavý, Průšek – Kristek, Lev, Vojáček, Kurka, Hurt, Steklý, Král, Beran V., Konobelj, Šindelář "C", Teplý
    Trenér: Petr Haken

Rozhodčí: Kostourek, Glanc – Gregar, Tuháček