Znojmo – Vel. Meziříčí 2:1 (kon.) | Vítkovice – Kroměříž 1:1 (kon.) | Uh. Brod – Hranice 1:2 (kon.)
Hodonín – Zlínsko 2:1 (kon.)
FK Hodonín
2:1 (1:0)
FC Zlínsko
Pátek 07.04.2023, 15:30 • Hodonín, tráva • Moravskoslezská fotbalová liga • 23. kolo

Je za námi konec zápasu, ve kterém byli nakonec šťastnější domácí.

Domácí vkročili do zápasu pravou nohou a již ve druhé minutě, zásluhou PETRA BOHUNA, vedli 1:0. Odpovědět se Otrokovicím podařilo ve 47.minutě, kdy se krásnou střelou z přímého kopu prosadil MICHAL GUZÍK. Vypadalo to, že utkání skončí remízou, to by se ale nesměl v samém závěru utkání, ve vápně soupeře, objevit domácí MARTIN HOLEK, který překonal brankáře Jílovce.

Konečný stav utkání 2:1.

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek pátku. (17:36:02)

90+3

90+3
    Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Holek).

90+3
    Holek svou branku oslavil svlečením dresu a dostane tak žlutou kartu, ale ta mu myslím vadit nebude.
    90+3. HOLEK - 2:1

90+3
    Hodonín právě vstřelil branku!
    Jeden z hodonínských vyslal z poza vápna razantní střelu, která skončila na tyči, k dorážce se dostal MARTIN HOLEK, který svou první dorážku nasměroval pouze do hostujícího brankáře, míč se k němu ale odrazil i podruhé a tentokrát už Jílovce překonal.

90+2
    Žlutá karta pro tým SK Kvítkovice (Dziuba).

90+1
    Faul hodonínských. Domácí se budou ke konci zápasu bránit.

3 minuty nastaveny.

88
    Petráš, díky svému dobrému postavení, zlikvidoval brejk hostí.

86
    Žlutá karta pro tým SK Kvítkovice (Pernatskyi).

85
    Jílovec lehce zazmatkoval ve vlastním vápně, když se mu nepodařilo zkrotit míč, který tam poslali domácí.

Dnešní utkání sleduje 271 diváků.

82
    Střílený centr hostí úspěch nepřinesl.

81
    Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Sukup).

81
    Po ošklivém zákroku domácího Sukupa budou rozehrávat Otrokovice.

78
    Hodonínská obrana si teď asi oddychla, ze hřiště odešel Michal Guzik, jeden z nejnebezpečnějších hráčů soupeře.