Slovan Bratislava U21 – Považská Bystrica 2:2 (kon.) | Myjava – Rača 2:3 (kon.)
TJ Spartak Myjava
2:3 (2:3)
FK Rača
sk Pátek 07.04.2023, 19:00 • Spartak Myjava • MONACObet liga • 24. kolo

Rača odolala tlaku Myjavy a udržala si vedenie z prvého polčasu 3:2. Hostia si pripisujú dôležité tri body do tabuľky a odsúvajú Dubnicu na posledné miesto, ktorá odohrá svoj zápas zajtra. Dva góly dnes strelil Bellás a treba pochváliť aj Žákecha, ktorý pred koncom druhého polčasu predviedol perfektný zákrok. S konštatovaním, že Rača vyhrala na pôde Myjavy sa s vami lúčim a ďakujem vám za pozornosť. (20:58:20)

Striedanie v tíme FK Rača:
    z ihriska odchádza Bellás, prichádza Kováč A.

90+1
    Myjava má na vyrovnanie k dispozícii ešte nastavené štyri minúty.

88
    Žákech s neskutočným zákrokom! Pekár stál pri rohovej zástavke, centroval do šestnástky, kde sa lopta dostala k domácemu hráčovi, ktorého brankár Rače v stopercentnej šanci vychytal!

86
    Rača si drží vedenie pri tlaku Myjavy, ktorej ostáva už len pár minút.

84
    A ďalšia žltá karta pre domácu lavičku.

83
    Brankár Žákech si dal na strieľaný center pozor. Zasahovať ale nemusel.

81
    Žltá karta pre tím Spartak Myjava (Martišiak).

80
    Žákech vidí žltú kartu za zdržiavanie. Ešte predtým mali domáci roh, ktorý bol odhlavičkovaný z päťky nad bránu.