Augsburg – Kolín nad Rýnem 1:3 (kon.) | Dortmund – Union Berlín 2:1 (kon.) | Freiburg – Bayern 0:1 (kon.)
Leverkusen – Frankfurt 3:1 (kon.) | Mohuč – W. Brémy 2:2 (kon.) | Hertha – RB Lipsko 0:1 (kon.)
FC Augsburg
1:3 (1:2)
1. FC Kolín nad Rýnem
Sobota 08.04.2023, 15:30 • WWK Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 27. kolo

Kolín nad Rýnem dokázal tento zápas, ve kterém jsme mnoho fotbalové krásy neviděli, vyhrát 3:1 a zaslouženě získává body do tabulky. V zápase byl jednoznačně střelecky aktivnější. (17:29:34)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 12:6. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 4:8. Fauly: 5:11.

90+4

90+3
    Probíhá poslední minuta hry, Rafał Gikiewicz vytáhl skvělý zákrok proti střele soupeře.

90+2
    Hostující brankář rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do finální fáze hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Obrázek hry je poslední minuty stejný, domácí mají převahu, ale nedaří se jim skórovat.

87
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem:
    ze hřiště odchází Kingsley Schindler, přichází Luca Kilian.

86
    Augsburg pokračuje v dobré hře, tlačí se do zakončení, ale obrana Kolína hraje velmi dobře.

85
    Domácí celek se dostal do zakončení, ale Jeffrey Gouweleeuw pálil vedle branky.

84
    Žlutá karta pro tým 1. FC Kolín nad Rýnem (Iljás Schirí).

84
    Hostující celek měl velkou šanci, ale Mathias Olesen nedokázal přesněji zakončit a překonat brankáře.

82
    Kingsley Schindler vhodil míč do hry poblíž poloviny hrací plochy, následně se ale jeho spoluhráči se šance nedostali.

81
    Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji dostat do střeleckých pozic.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, hostující celek má dvoubrankový náskok a kontroluje hru.

80
    Střídání v týmu FC Augsburg:
    ze hřiště odchází Arne Engels, přichází Noah-Joel Sarenren-Bazee.

79
    ze hřiště odchází Florian Kainz, přichází Mathias Olesen,
    ze hřiště odchází Linton Maina, přichází Jan Thielmann.

77
    Kingsley Schindler rozehrával od své branky, ale přihrávka na spoluhráče se mu nepodařila.

Jan Prošek

Branky: 29. Vargas – 10. Schirí (Chabot), 16. Martel (Schindler), 59. Maina (Ljubičić)

Karty:   6. Vargas (AUG), 45+2. Iago (AUG), 57. Engels (AUG) – 25. Martel (KLN), 28. Schindler (KLN), 72. Hübers (KLN), 84. Schirí (KLN)

FC Augsburg: Gikiewicz – Gumny (66. Caligiuri), Bauer, Gouweleeuw, Iago (66. Čolina) – Maier (66. Cardona), Engels (80. Sarenren-Bazee), Rexhbecaj, Vargas (71. Mbuku) – Beljo, Jensen.
    Náhradníci: Koubek – Baumgartlinger, Uduokhai, Veiga.

1. FC Kolín nad Rýnem: Schwäbe – Schmitz (46. Ljubičić), Hübers, Chabot, Hector – Schirí – Schindler (87. Kilian), Martel, Kainz (79. Olesen), Maina (79. Thielmann) – Selke (66. Tigges).
    Náhradníci: T. Horn – Huseinbašić, Lemperle, K. Pedersen.