Benešov – Živanice 3:2 (kon.) | Velvary – Kolín 2:1 (kon.) | Teplice B – Pardubice B 0:4 (kon.)
Brozany – Ml. Boleslav B 1:0 (kon.)
TJ Slovan Velvary
2:1 (1:1)
SK Sparta Kolín
Pátek 07.04.2023, 11:00 • Velvary, tráva • Česká fotbalová liga (B) • 21. kolo

Máme za sebou velmi vyrovnané utkání, ze kterého si však odnesly 3 body Velvary a přeskočily tak svého soupeře v tabulce na druhé místo.

Utkání otevřel 18. minutě hostující JIŘÍ SODOMA. Pak už se radovali pouze domácí, ve 22. minutě srovnal LUKÁŠ BŘEZINA, na jeho branku navázal v druhém poločase JAKUB CHÁBERA. Díky tomu je konečný stav utkání 2:1.

Děkuji za pozornost a přeji příjemně prožité Velikonoce. (12:58:57)

90+3

Dnešní utkání sleduje 220 diváků.

90+2
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary:
    ze hřiště odchází Vopat, přichází Duong,
    ze hřiště odchází Richter, přichází Šlegl.

90+1
    Kolín útočí bez zajištěné obrany, to hraje do karet domácím, kteří se snaží využít rychlých brejků.

90
    Žlutá karta pro tým TJ Slovan Velvary (Kott).

89
    Útočné snažení domácích nic nepřineslo, vědí však, že teď už musí hlavně bránit.