Znojmo – Vel. Meziříčí 2:1 (kon.) | Vítkovice – Kroměříž 1:1 (kon.) | Uh. Brod – Hranice 1:2 (kon.)
Hodonín – Zlínsko 2:1 (kon.)
MFK Vítkovice
1:1 (1:1)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Pátek 07.04.2023, 15:00 • Městský stadion, Ostrava-Vítkovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 23. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (16:55:41)

Vedoucí celek celé soutěže překvapivě ztratil body na půdě posledních Vítkovic! Ve druhém poločase jsme se nakonec nedočkali žádné branky, i když Kroměříž většinu času tlačila a navíc hrála proti oslabenému soupeři. Několik skvělý zákroků ale předvedl Murin, který vychytal i penaltu a hlavně díky němu berou domácí bod.

90+4

90+2
    Kroměříž dává do závěru zápasu všechny své síly, i přesto však míč v sítí stále nekončí. Navíc hru opět uklidňuje Murin.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Murin zase může rozehrávat a je jasné, že s tím nebude vůbec spěchat.

89
    Střídání v týmu MFK Vítkovice:
    ze hřiště odchází Jakub Krela, přichází Jan Tkáč.

89
    ze hřiště odchází Matúš Repa, přichází Jakub Keňo.

87
    Rohový kop konečně přinesl míč, který letěl směrem na bránu, avšak zakončení bylo dost pomalé, takže Murin neměl se zákrokem žádný problém.

84
    Vítkovice se po opravdu dlouhé době vypravily na útočné polovinu, kde však útočí v malém množství hráčů, takže z toho nic nebylo.

83
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž:
    ze hřiště odchází Orest Tiahlo, přichází Erik Mlčoch.

82
    Vítkovice brání své pokutovém území v plném počtu hráčů a víceméně jenom čekají na to, co soupeř vymyslí. Stále to není nic kloudného.

80
    Hanácká Slavia už má pouhých deset minut a ke vstřelení branky stále není o moc blíže.

79
    Ani další pokus o centr ze strany hostů nebyl úspěšný, míč ale mají pořád pod kontrolou, takže domácí nemají chvilku oddechu.

78
    Míč se opět pohyboval v domácí šestnáctce, jenže ani tentokrát ho nikdo nedostal do sítě, takže bude rozehrávat Murin.

77
    Vítkovice už jenom odkopávají a je více než jasné, že aktuální stav chtějí udržet. Tlak Kroměříže se ale každou minutou stupňuje.

75
    Čas se hostům rychle krátí, na dokončení obratu mají už jenom patnáct minut. Nyní navíc ztratí další čas kvůli útočnému faulu.

74
    Přece jen přišla střela od Hanácké Slavia, kterou však skvěle vyčapal Murin. Ten tak stále drží svůj tým nad vodou!

73
    Zápas se už nějakou dobu vůbec nikam nepohnul, protože domácí pořád neúspěšně nakopávají, zatímco hosté se nemohou dostat k žádným střelám.