Lyon – Rennes 3:1 (kon.) | Ajaccio – Auxerre 0:3 (kon.) | Montpellier – Toulouse 1:2 (kon.)
Remeš – Brest 1:1 (kon.) | Troyes – Clermont Foot 0:2 (kon.) | Nantes – Monaco 2:2 (kon.)
Lorient – Marseille 0:0 (kon.)
ESTAC Troyes
0:2 (0:2)
Clermont Foot
Neděle 09.04.2023, 15:00 • Stade de l'Aube, Troyes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 30. kolo

Ačkoli začátek prvního dějství patřil Troyes, tak jako první v polovině zápasu udeřili hosté. Ti se dostali do vedení zásluhou Saraviće, který se prosadil na bližší tyčku ve 27.minutě. O čtyři minuty později bylo pro hráče v modrém ještě hůře. Gastien byl na hranici vápna sám a svou technickou střelu umístil k tyčce. Druhá půle už tolik šťávy neměla. Hosté zatáhli hru a čekali, co předvedou modří. Ježe toho popravdě moc nebylo, hráči v bílém v největší šanci trefili jenom tyčku a Troyes tak doma a padl s Clermontem 0:2. (16:56:58)

90+4

90+4
    Clermont rozehrál na pravou stranu a tahá už jenom čas.

90+3
    Tak to byl brutální faul na polovině hřiště, Rami vidí žlutou kartu za skluz bez balonu.

90+3
    Troyes jde po levé straně do jednoho z posledních útoků.

90+2
    Nehrálo se skoro půl minutu, rozhodčí ukazuje, že čas přidá.

90+2
    Dva hráči v bílém krátce po sobě spadli na trávník na vlastní polovině a nepokračují ve hře.

90+1
    Troyes přišlo o míč po akci po pravé straně a domácí se musí rychle vracet na vlastní polovinu.

90+1
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Hostující fanoušci už oslavují vítězství.

89
    Grejonh Kyei utekl po pravé straně, ale jeho pokus zablokovala obrana Troyes. Následuje odkop od branky.

88
    Florent Ogier zabránil rychlému kontru Troyes. To nyní útočí do zformované obrany.

87
    Střídání v týmu Clermont Foot:
    ze hřiště odchází Alidu Seidu, přichází Florent Ogier.

86
    Seidu si počínal v rozporu s pravidly a obdržel žlutou kartu.

86
    Wilson Odobert se dostal ke střele ve vápně hostů, jenže jeho pokus byl zablokován obráncem.

86
    Domácím nebyl pískán útočný faul, ale stejně se nebyli schopni dostat po pravé straně do vápna.