Slovan Bratislava – Dunajská Streda 2:1 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
2:1 (0:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
sk Neděle 09.04.2023, 17:30Niké liga - skupina o titul • 4. kolo

Je koniec. Slovan síce prehrával od 64. minúty po presnom zásahu Kalmára, no zareagoval veľmi rýchlo. Už v 65. minúte vyrovnal Čvrič a v 69. minúte stanovil konečné skóre 2:1 striedajúci Abubakari. Slovan tak stiahol náskok D. Stredy na tri body. (19:27:59)

90+4

90+3
    Center z ľavej strany a nepresná hlavička, rozohrávať bude Trnovský.

90+2
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava:
    z ihriska odchádza Vladimír Weiss, prichádza Jaromír Zmrhal.

90
    Szánthóva výborná prihrávka prekvapila aj spoluhráčov, čo využil Slovan a loptu rýchlo odkopol.

89
    Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda:
    z ihriska odchádza Cesar Blackman, prichádza Sebastián Nebyla,
    z ihriska odchádza Ioannis Niarchos, prichádza Regő Szánthó,
    z ihriska odchádza Zsolt Kalmár, prichádza Dominik Kružliak.

88
    Weiss rozohral priamy kop z ľavej strany nakrátko na os, odkiaľ pálil Čavrič, no neprestrelil hráčov pred sebou, potom to skúšal ešte Križan.

85
    Útočný faul Veselovského pripravil Dunajskostredčanov o loptu.

84
    DAC sa presunul na útočnú polovicu, center Brunettiho z ľavej strany ale stiahol zo vzduchu Trnovský.

82
    Krásny center Blackmana, ktorý posadil loptu na hlavu Niarchosa, jeho hlavička skončila tesne vedľa pravej žrde!

82
    Pinto prihral pod seba Káčerovi, ktorý bol sám na hranici šestnástky, no loptu si dlho pripravoval, strela mu nevyšla a trafil prvého hráča.