Zubří – Plzeň 33:30 (kon.) | Karviná – Lovosice 32:28 (kon.)
HCB Karviná
32:28 (21:14) Stav série: 1:1
HK FCC Město Lovosice
Středa 12.04.2023, 19:30 • hala STaRS Karviná • Play-off Chance Extraligy mužů • Semifinále

Semifinálová série je vyrovnaná, Karviná odčinila porážku v rozstřelu z Lovosic a popáté v řadě poráží Lovce na své palubovce. Dnešní zápas byl dost jednoznačný, Karviná po výborném nástupu vedla již v 5. minutě 6:1 a za celý zápas nepustila soupeře ani na kontaktní gól. V poločase vedla o sedm gólů, ve druhém se Lovosicím podařilo především zásluhou Bogdaniće porážku jen o tři branky zmírnit. (21:08:59)

HCB Karviná – Lovci Lovosice 32:28 (21:14)
    Nejvíce branek: Patzel 8, Fulnek 6, Solák 6/1, Skalický 4 – Bogdanić 10/5, Chotěborský 3, Motl 3, Trkovský 3, Horák 3, Malý 3. Rozhodčí: Václav Horáček – Jiří Novotný. Sedmimetrové hody: 1/1 – 7/5. Vyloučení: 7:6. Diváci: 1010.

Konec zápasu. (32:28)
    60
    Posledním střelcem zápasu je lovosický brankář Jiří Günl přes celé hřiště do prázdné. (32:28)

59
    Další dvouminutový trest hned po návratu z pomyslné trestné lavice pro Matěje Nantla. (32:27)
    59
    Bogdanić naznačil přihrávku a překvapivou střelou dává svůj desátý gól. (32:27)

58
    Množství vyloučených navýšil lovosický Hniďák. (32:26)
    58
    Střelecky disponovaný Patzel rozvlnil síť poosmé, teď už to lze říct bez obav: je rozhodnuto. (32:26)

58
    Martin Galia zneškodnil druhou sedmičku v řadě, kterou tentokrát zkusil Jiří Motl, a tím zhasla zřejmě poslední jiskřička naděje pro hosty. (31:26)

58
    Fulnek trefuje tyč, při protiútoku Lovců byl faulován Bogdanić. (31:26)

57
    Vyloučen byl domácí Matěj Nantl. (31:26)
    57
    Jan Kupa se poprvé zapisuje mezi střelce, Galia si na míč jen sáhl. (31:26)

56
    Oddechový čas si vyžádal trenér Lovosic. (31:25)

56
    Konečně vyzrál Galia na Bogdaniće a likviduje jeho šestý trestný hod. (31:25)

55
    Lovosice jdou krátce do čtyř, vyloučen byl Pavel Horák. (31:25)
    54
    Solák si ještě bouchl míčem o zem, protáhl se dvojicí protihráčů a prostřelil Günla. (31:25)

53
    Další nepříjemnost pro Lovosice, vyloučen je jejich nejlepší střelec Tim Jenko Bogdanić. (30:25)
    53. Pavel HORÁK - 30:25