Rennes – Remeš 3:0 (kon.) | PSG – Lens 3:1 (kon.)
Stade Rennes
3:0 (2:0)
Stade de Reims
Sobota 15.04.2023, 17:00 • Roazhon Park, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 31. kolo

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 15:3. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 12:14. (18:58:13)

Máme za sebou zápas, který se zdá podle skóre jednoznačný a který se prakticky rozhodl v první polovině. V první půli vstřelil v rozmezí deseti minut Jeremy Doku a v druhé půli zvyšoval skóre Arthur Theate. Nicméně v druhé půli se hosté podstatě zvedli a na brankáře Steva Mandandu tlačili. Tohle je z mé strany vše a přeji Vám hezký zbytek soboty.

90+4

90+2
    Střídající Lovro Majer se dostal až do vápna, jenže svým pokusem bohužel pro něj míč netrefil.

90+1
    I domácí v červených dresech se snaží ještě vstřelit čtvrtý gól, jenže i oni byli zastaveni brankářem Dioufem.

90
    Budou se nastavovat ještě 4 minuty.

88
    Hostující fanoušci se ale stále hodně baví a mohli teďka vidět opět jejich svěřence u dalšího nákopu. Bohužel, i ten byl zastaven Mandandou.

86
    Domácí obránci jsou naskládáni ve vápně, protože chtějí pomoct Mandandovi, aby udržel skvělé čisté konto.

85
    Hosté jsou ale stále při chuti a chtějí se rozloučit aspoň s jedním gólem. Za to, co předvedli v druhé půli musím říct, že si aspoň jeden gól zaslouží.

84
    Další pokus Remeše odstartoval Van Bergen, který poslal míč na Baloguna, který ale nedokázal míč prohodit přes Mandandu.

82
    Střídání v týmu Stade Rennes FC:
    ze hřiště odchází Benjamin Bourigeaud, přichází Lovro Majer.

80
    Netrvalo to dlouho, a po Munetsim si žlutou kartu odnáší i Agbadou, který nedovoleně odzbrojil taktéž Ekambiho. Na něho se fauly jenom lepí.

79
    Žlutou kartu dostal od hlavního sudího Munetsi, který si počínal nedovoleně na Ekambiho.

78
    Rennes už spíše míč zdržuje a chce si udržet toto skvělé skóre.

77
    Střídání v týmu Stade de Reims:
    ze hřiště odchází Džunja Itó, přichází Kaj Sierhuis.

75
    I Remeš má po delší době míč na svých kopačkách a věří aspoň v jeden gól, který může hráče ještě nakopnout.

74
    Doku si od domácích fanoušků vysloužil potlesk ve stoje. Dnešní dva góly udělali všem fanouškům velikou radost.