Bayern – Hoffenheim 1:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Mohuč 1:1 (kon.) | RB Lipsko – Augsburg 3:2 (kon.)
Stuttgart – Dortmund 3:3 (kon.) | Frankfurt – Mönchengladbach 1:1 (kon.)
Bayern Mnichov
1:1 (1:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 15.04.2023, 15:30 • Allianz Arena, Mnichov • Německá Bundesliga • 28. kolo

To je ode mě pro tento přenos vše. Přeji pěkný zbytek soboty. (17:32:06)

Dva rozdílné poločasy otřásly s výsledkem v Allianz aréně. V první půli dominovali velkým rozdílem domácí. Jedinou branku však střelil v 17. minutě Pavard. Po přestávce se Hoffenheim dostal více do hry a vytvořil si i pár slibných šancí. Kramarič parádní trefou z přímého kopu srovnal v 71. minutě skóre. Promarněné šance i neuznaný gól nakonec způsobili, že Bayern s Hoffenheimem se o dnešní body podělili.

Šílený závěr v zápase Stuttgart – Dortmund způsobil, že Borussia ztratila vedení i šanci jít do čela Bundesligy. Toť může být jediná útěcha pro dnešní zaváhání Bayernu.

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 15:3. Rohy: 13:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 7:10.

90+6

90+6
    Kadeřábek odkopl balón na polovinu Bayernu. Sudí Dankert už se chystá k závěrečnému hvizdu.

90+5
    Po pravé straně pronikl s míčem do vápna Pavard, jehož přihrávka byla zablokována na roh.

90+4
    Hoffenheim odolává i v samotném závěru. Spousta obětavých bloků ze strany obránců pomáhá Baumannovi v udržení skóre.

90+3
    Centr od rohového praporku vyrazil ve vzduchu Baumann.

90+2
    Kimmich našel přihrávkou volného Gnabryho, který střelou z otočky měl v cestě pouze Baumanna. Toto složitější zakončení se domácímu útočníkovi opět nevyvedlo, jelikož na stojné noze podklouzl.

90+1
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim:
    ze hřiště odchází Dennis Geiger, přichází Tom Bischof,
    ze hřiště odchází Ihlas Bebou, přichází Sebastian Rudy.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 5 minut nad rámec.

90
    Defenzíva hostů odvrátila míč do bezpečí. Bayern posléze opět pokračoval v dobývání z pravé strany, odkud také získal opět rohový kop.

89
    Další rohový kop dá šanci domácím vstřelit branku.

88
    Serge Gnabry se mohl stát dnešní hvězdou, když si ve vápně zasekl míč na levačku a obstřelem na zadní tyči mohl zápas rozhodnout. Střela ovšem vysoko přeletěla horní tyčku Baumannovy brány.

87
    Jamal Musiala si skvěle přebral balón dopředu a zbavil se protihráče. Přihrávka do krajního prostoru se mu však vůbec nevyvedla.

86
    Utíkající čas hraje ve prospěch Hoffenheimu, který se v posledních minutách už jen brání. Dokáže Bayern přelít výsledek na svou stranu?

85
    Müller si dobře zpracoval míč, a vytvořil tak příležitost k zakončení pro Tela. Střídající hráč domácích v šanci z úhlu pohořel. Baumann opět předvedl vynikající zákrok.