Poruba – Slavia 25:32 (kon.) | Olomouc – Kynžvart 22:24 (kon.)
22:24 (11:11)
Házená Kynžvart
Sobota 15.04.2023, 17:30 • hala DHK Zora Olomouc • MOL liga žen • 21. kolo

DHK Zora Olomouc – Házená Kynžvart 22:24 (11:11)
    Nejvíce branek: Závišková 6/5, Kuxová 4, T. Fryčáková 3 – Božovićová 5/3, Vávrová 5, Dvořáková 3. Rozhodčí: Valášek Mojmír, Vychodil Jaroslav. Sedmimetrové hody: 6/5 – 4/3. Vyloučení: 5:5. ČK: Dresslerová (KYN). (19:09:11)

Po vyrovnaném prvním poločase, který skončil 11:11, se i v tom druhém oba celky přetahovaly o hubený náskok. To platilo až do 22. minuty, po vyloučení domácí Roupcové totiž proměnila Božovićová sedmičku a po oddechovém čase získaly hráčky Kynžvartu rozhodující náskok zásluhou Kapusniakové a Tesařové. Zora Olomouc doma padla s Kynžvartem poměrem 22:24.

Konec zápasu. (22:24)

60
    Vyloučení pro tým Házená Kynžvart (Katka Dresslerová). (22:24)

60
    Červená karta pro tým Házená Kynžvart (Katka Dresslerová). (22:24)
    60
    Barbora Tesařová svou brankou rázně ukončila naděje Zory na vyrovnání. (22:24)
    60
    Iva Závišková proměnila nařízenou sedmičku, Zora prohrává o jednu branku. (22:23)

60
    Zora bude zahrávat sedmičku, míč už si bere Iva Závišková. (21:23)

59
    Oddechový čas pro tým Házená Kynžvart. (21:23)

57
    Oba týmy měly své šance, ale neskórovaly. (21:23)

55
    Zora je na míči, ale útočí do zformované obrany Kynžvartu. (21:23)
    55
    Šárka Kapusniaková se prosadila po oddechovém čase DHK a dostala Kynžvart na rozdíl dvou branek. (21:23)

55
    Oddechový čas pro tým DHK Zora Olomouc. (21:22)
    53
    Marija Božovićová proměnila nařízenou sedmičku. Zora se bude muset sedm minut před koncem druhého dějství navíc bránit. (21:22)

53
    Claudia Roupcová zatáhla za záchrannou brzdu a půjde si na dvě minuty odpočinout. Hostující tým bude navíc zahrávat sedmimetrový hod. Míč si už bere Marija Božović. (21:21)
    52
    Veronika Vávrová se prosadila po oddechovém času Kynžvartu. Je opět srovnáno, 21:21. (21:21)

52
    Oddechový čas pro tým Házená Kynžvart. (21:20)
    52
    Claudia Roupcová dostala Zoru to těsného náskoku. Peter Sabadka si bere oddechový čas. (21:20)
    52
    Natálie Kuxová přerušila pět minut střeleckého ticha ze strany domácího týmu. (20:20)