Kanada – Švýcarsko 5:1 (kon.) | Finsko – Švédsko 3:1 (kon.) | Česko – Švýcarsko cz 3:2 (kon.)
Rytíři Kladno
1:0 (0:0, 0:0, 1:0) Stav série: 1:0
Berani Zlín
Neděle 16.04.2023, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • Baráž o extraligu • Baráž

Do té doby se mějte hezky a zítra napočtenou. (18:36:51)

Druhé barážové utkání nás čeká zítra od 18:00 na kladenském ČEZ stadionu.

Nejlepší hráči utkání: Adam Brízgala (KLA) a Daniel Huf (ZLN).

Máme za sebou zápas, ve kterém padl jediný a poslední gól ve 44. minutě. Klepiš z pravého kruhu přihrál Miroslavu Indrákovi, který z předbrankového prostoru obhodil Hufa a připsal si rozhodující branku utkání. I když se hosté ještě v posledních minutách tlačili za srovnáním a pomohli si hrou bez gólmana, na Brízgalu recept nenašli. Ten si tak svoji klec dokázal střežit celých 60 minut a nese si ze zápasu čisté konto.

59:59
    Puk je pryč ze třetiny.

59:30
    Zlín dál okupuje útočné pásmo a tlačí se, co mu sílí stačí.

59:11
    A klec je opět prázdná.

58:58
    Huf je zpět v brance.

58:58
    Domácí mohli jet sami na prázdnou klec, ale rozhodčí odpískali přihrávku rukou.

58:52
    Huf zůstává na střídačce.

58:52
    Oddechový čas pro tým PSG Berani Zlín.

58:52
    Zlín zůstal v pásmu a Zbořil vyslal nebezpečnou střelu na Brízgalu. Ten puk chytá do náruče.

58:19
    Kladnu je odpískáno zakázané uvolnění a vhazování proběhne v obranném pásmu Rytířů.

58:00
    Brízgala si chtěl vyzkoušet brankářskou specialitu, připravil si puk vedle branky a vyslal ho na prázdnou klec. Kindl však vyskočil a puk srazil dolu.

57:47
    Zlínská branka je prázdná.

56:50
    Berani se tlačí za srovnáním a okupují kladenskou třetinu. Navíc je domácím odpískáno pouze zakázané uvolnění a vhazovat se bude před Brízgalou.

Dnešní utkání sleduje 5200 diváků. Kladenský zimní stadion je vyprodaný a jako obvykle zní stadionem písnička Nejsi sám.