3:1 (2:0, 0:0, 1:1) Stav série: 2:0
Berani Zlín
Pondělí 17.04.2023, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Baráž o extraligu • Baráž

Přeji hezký zbytek večera. (20:51:20)

Třetí barážové utkání proběhne ve čtvrtek 20. dubna od 17:30 na Zlínském stadionu Luďka Čajky.

Nejlepší hráči utkání: Ondřej Slováček (KLA) a Denil Kindl (ZLN).

Do konce třetiny však již vyloučení nestihlo proběhnout. Kladno do zápasu naskočilo útočněji, nicméně ve druhé třetině se Zlín více do zápasu dostal a šel si za snížením. Gól vstřelil až ve 48. minutě na 1:3, a i když už 3 minuty před koncem odvolali Zlínští gólmana a ještě si vylepšili přesilovou hru na šest proti čtyřem, další gól už nepadl. Za Kladno se dnes prosadili Ondřej Slováček, Matěj Beran a Jakub Babka. Za Zlín byl úspěšný Petr Kratochvíl.

60:00
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno:
    Ondřej Slováček – 2 min., krosček.

Rozhodčí ještě zvedl ruku, že bude vylučovat.

59:31
    Na střídačce zůstává.

59:28
    Huf jede na střídačku, ale je opět přerušena hra.

59:24
    Zlín je na puku a ujíždí.

59:20
    40 vteřin do konce třetiny a 50 vteřin do konce vyloučení se bude vhazovat u branky Hufa, který se vrátil.

59:09
    Plekanec obloučkem posílá kotouč až k brance Zlína.

58:51
    Kladno se osvobozuje.

58:27
    Zlín zůstává v útočném pásmu, i když měl Kubík hned po vhazování příležitost puk vyhodit.

58:11
    Zlín má velkou šanci na snížení, protože si zahraje přesilovou hru šest proti čtyřem.

58:11
    Kristaps Sotnieks – 2 min., podrážení.

57:57
    Kladnu je odpískáno zakázané uvolnění a Huf je fuč. Hosté hrají v šesti.

57:44
    Zlín nemá kotouč pod kontrolou a Huf ještě vyčkává.

Anna Ardonová

Branky a nahrávky: 2. Slováček (Veber, Filip), 5. Beran (Bláha, Filip), 45. Babka (Bláha, Pytlík) – 48. Kratochvíl (Kindl, Zbořil)

Rytíři Kladno: Brízgala (Bow) – Babka, Cibulskis, Veber, Slováček, Ticháček, Sotnieks – Kubík, Plekanec (C), Jágr – M. Procházka, Klepiš (A), Indrák – Michnáč, Filip, Zikmund (A) – Beran, Pytlík, Bláha – Brodecki.
    Berani Zlín: Huf (Kořének) – Husa, Gazda (A), Novotný, Zbořil, Suhrada, Riedl, Talafa – Kubiš (A), Sadovikov, Köhler (C) – Kratochvíl, Kindl, Sedlák – Lang, Sedláček, Mrázek – Frömel, Hejcman, Pospíšil.

Rozhodčí: Šír, Hejduk – Brejcha, Zíka