Fulham – Leeds 2:1 (kon.) | Brentford – Aston Villa 1:1 (kon.) | Crystal Palace – Everton 0:0 (kon.)
Leicester – Wolverhampton 2:1 (kon.) | Liverpool – Nottingham 3:2 (kon.)
Leicester City
2:1 (1:1)
Wolverhampton Wanderers
Sobota 22.04.2023, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • Anglická Premier League • 32. kolo

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 4:7. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 17:16. (18:03:01)

Leicester si po čtyřech prohrách v řadě připisuje tři body. Po úvodní trefě Matheuse Cunhy se sice do vedení dostal Wolverhampton, ale domácí dokázali vývoj utkání otočit. Ještě v první půli srovnal z penalty Kelechi Iheanacho. Ve druhém poločase byly Lišky lepším celkem a po zásluze skórovali, když v 76. minutě našel Kristiansenův centr Timothyho Castagneho, který uklidil míč k tyči. Vlci v závěru ještě tlačili díky spoustě rohů a přímých kopů, druhý gól však vstřelit nedokázali.
    Domácí se dostávají na sedmnácté místo, mají stejně bodů jako osmnáctý Everton a o bod méně než Leeds, na jehož půdě budou hrát příští týden. Wolverhampton je o šest bodů před Leicesterem a také ho neminou další souboje o záchranu. V příštím kole se utká doma s Crystal Palace.

90+5

90+5
    Do vápna se vydal i Sá. Nakonec hlavičkoval Kilman, ale bránu netrefil.

90+4
    Wolverhampton bude zahrávat další roh, míč si bere Moutinho.

90+3
    Neves střílel zpoza vápna, ale bránu netrefil.

90+3
    Kiernan Dewsbury-Hall zbytečně odhlavičkoval míč na roh, přestože vůbec nebyl pod tlakem.

90+2
    Daka se vydal do protiútoku a dostal se až do vápna, kde byl však zdvojen a neměl příležitost pořádně vystřelit.

90+1
    Penalta se nekoná, ale hosté jsou stále u míče a dobývají branku Iversena.

90
    Bylo nastaveno 5 minut.

89
    Moutinhovi se roh nepovedl, ale Vlci zůstávají u míče a budou vhazovat. Rozhodčí ještě však hovoří s videoasistentem kvůli možnému hraní rukou.

88
    Rúben Neves tlačil balón pod břevno, Daniel Iversen ale předvedl parádní zákrok a vyrazil ho na roh.

87
    Kilman vybojoval přímý kop kousek za hranicí pokutového území, když byl faulován Dakou.