Bochum – Wolfsburg 1:5 (kon.) | Hertha – W. Brémy 2:4 (kon.) | Hoffenheim – Kolín nad Rýnem 1:3 (kon.)
Mohuč – Bayern 3:1 (kon.) | Dortmund – Frankfurt 4:0 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
1:3 (0:2)
1. FC Kolín nad Rýnem
Sobota 22.04.2023, 15:30 • PreZero Arena (Sinsheim) • Německá Bundesliga • 29. kolo

Po celých 45 minutách druhého poločasu se gólové hody rozjely až v prodloužení. Branky Thielmanna a Dolberga ale na vítězství Kolína nic nezměnili a především po skvělé práci v prvním poločase slaví hosté.

Pro dnešek to bude vše, přeji hezký zbytek dne a zase někdy na počtenou! (17:33:02)

90+6
    Domácí se ale zřejmě k další akci nedostanou.
    90+4. Kasper DOLBERG - 1:3

90+4
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Rychlé snížení! Z hranice pokutového území zamířil KASPER DOLBERG přesně k levé tyči! 1:3.
    90+2. Jan THIELMANN - 0:3

90+2
    Kolín nad Rýnem právě vstřelil branku!
    Původní rána Baumannovi vypadla a dorážející JAN THIELMANN měl se zakončením pod břevno snadnou práci! 0:3.