Salernitana – Sassuolo 3:0 (kon.) | Lazio – Turín 0:1 (kon.) | Sampdoria – Spezia 1:1 (kon.)
S. S. Lazio
0:1 (0:1)
Turín FC
Sobota 22.04.2023, 18:00 • Stadio Olimpico, Řím • Italská Serie A • 31. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (19:57:07)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:13.

Je konec! Lazio překvapivě prohrálo na domácí půdě s Turínem 0:1.
    Už v první minutě se dostal Zaccagni ke hlavičce, se kterou měl gólman problémy, ale nakonec chytil míč na brankové čáře. Ve 20. minutě se pyšnil zákrok domácí Provedel proti střele Radonjiče. Ve 43. minutě ale pálil z dálky Ilič a jeho skákavá rána skončila za zády překvapeného Provedela. V 57. minutě se Radonjič dostal do zakončení, ale to Provedel vyrazil. Následně si Lazio vytvářelo tlak, ale žádná větší šance nepřišla.
    Turín zvítězil v Římě 1:0.

90+6

90+5
    Centr Luca Pellegriniho z levé strany byl zblokován. Následně Lazio dostalo balón do vápna, ale opět z toho nebylo nic.

90+4
    Lazio se nadále snaží, ale vypadá to, že dnes by gól nevstřelilo ani za celý den.

90+3
    Mattia Zaccagni to opět zkoušel z levé části vápna, ale jeho pokus skončil také vedle svatyně soupeře.

90+2
    Luis Alberto vypálil z dálky štiplavou střelu, kterou Vanja Milinković-Savić nedokázal chytit, ale Ciro Immobile se k míči nedostal.

90+1
    Karol Linetty se dopustil faulu na polovině soupeře, což sudí viděl a odpískal.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

89
    Sergej Milinković-Savić se sice dostal ke hlavičce, ale jeho bratr Vanja Milinković-Savić balón chytil do své náruče.

88
    Mattia Zaccagni číhal na míč z levé strany, který se k němu dostal, ale ani trochu štěstíčka nyní neměli domácí hráči.

87
    Alessandro Buongiorno se po centru z rohu dostal ke hlavičce, ale ta skončila jen nad bránou Lazia.

86
    Antonio Sanabria mohl definitivně uspokojit hosty, ale jeho zakončení uvnitř vápna srazil do zámezí soupeř.

84
    Ricardo Rodríguez získal balón na levé straně a Turín bude pokračovat autovým vhazováním.

82
    Domácí celek sice získal rohový kop z levé strany, ale ten skončil jen v zámezí.