Žilina – Slovan Bratislava 2:4 (kon.) | Trnava – Dunajská Streda 1:1 (kon.)
FC Spartak Trnava
1:1 (1:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
sk Neděle 23.04.2023, 17:30 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga - skupina o titul • 6. kolo

Držanie lopty: 39 % : 61 %.
    Strely na bránu: 4:2.
    Strely mimo: 6:3.
    Rohy: 3:2.
    Ofsajdy: 0:1.
    Fauly: 8:8. (19:29:45)

Trnava si jednogólové vedenie z prvého polčasu neudržala, keď v 59. minúte vyrovnal Andzouana. Zápas sa teda skončil remízovým výsledkom 1:1 a mužstvá si body podelia. Novým lídrom skupiny je Slovan, ktorý si poradil so Žilinou 4:2. Z duelu medzi Spartakom a DAC je to na dnes všetko, ja sa s vami lúčim a ďakujem za pozornosť.

90+3

90+3
    Kóša odkopol loptu, ktorú posielal do vápna Nebyla.

90+2
    Kombinuje sa pri stredovom kruhu. Ani jeden tím nechce urobiť chybu.

90+1
    Dunajská Streda sa ubránila. Nastavené sú ešte tri minúty.

90
    Trnava na konci zápasu zahrá priamy kop.

89
    Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda:
    z ihriska odchádza Nikola Krstović, prichádza Ioannis Niarchos,
    z ihriska odchádza Yhoan Andzouana, prichádza Sebastián Nebyla,
    z ihriska odchádza Ammar Ramadan, prichádza Regő Szánthó.

88
    Žltá karta pre tím DAC 1904 Dunajská Streda (Miroslav Káčer).

86
    Krstović postrážil bližšiu žrď. Twardzik zle odcentroval pri rohovej zástavke.

86
    Priamy kop Spartaka zahrával Twardzik. Domáci vybojovali roh.

84
    Hostia držia loptu na svojich kopačkách.

82
    Kružliak faulovaný Ristovskim.

81
    Desať minút ostáva do konca riadneho hracieho času.

79
    Brunetti poslal krížnu prihrávku na Krstovića a jeho strela z pravej strany netrafila bránu.

78
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava:
    z ihriska odchádza Roman Procházka, prichádza Azeez Oseni,
    z ihriska odchádza Kelvin Ofori, prichádza Milan Ristovski.

76
    Ramadan odcentroval loptu, ktorá putovala po vápne, ale všetko sa to nakoniec skončilo odkopom od Vantrubu.

76
    Možnosť na strelenie gólu pre DAC. Majú k dispozícii štandardku v podobe rohového kopu.