Sparta B – Prostějov 2:0 (kon.) | Jihlava – Dukla Praha 0:1 (kon.) | Karviná – Líšeň 2:2 (kon.)
Táborsko – Opava 1:0 (kon.)
AC Sparta Praha B
2:0 (0:0)
1. SK Prostějov
Neděle 23.04.2023, 10:30 • Stadion Viktoria Žižkov, Praha • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 24. kolo

Z tohoto zápasu je to všechno. Děkuji vám za pozornost a mějte se krásně. Na počtenou u dalších přenosů! (12:28:41)

Utkání je za námi. Sparta dala ve druhé půli dvě branky a obě padly z rohových kopů. Nejprve se prosadil hlavou v 54. minutě Schánělec, na kterého navázal stejným způsobem Kamenović v 70. minutě. Sparta tak bere důležité tři body, Prostějov musí zkousnout prohru.

90+3

90+1
    Centr Bolfa chtěl uklízet do branky Chvěja, ale branku minul.

90
    Nastavují se 3 minuty.

89
    Žlutá karta pro tým 1. SK Prostějov (Jarmil Blahuta).

87
    Na centrovaný míč si naskočil Koudelka, který ale mířil pouze do rukavic brankáře Heči.

87
    Vydra raději odkopl balón do zámezí, což znamená rohový kop pro Prostějov.

85
    Střídání v týmu AC Sparta Praha B:
    ze hřiště odchází Tomáš Schánělec, přichází David Holoubek.

85
    Míč až v rukavicích gólmana Vejmoly, který ho ihned posílá zpět do hry svým spoluhráčům.

84
    Autové vhazování pro domácí Spartu.

83
    Na zemi se ocitl Novotný a rozhodčí píská faul.

82
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov:
    ze hřiště odchází Tomáš Malec, přichází Matyáš Karásek.

80
    Další faul odpískán Prostějovu a na hřiště jsou povoláni i lékaři Sparty, kteří běží k faulovánému hráči. Tím faulovaným byl Schánělec, který se ale zvedl a po ošetření za postranní čarou je opět vpuštěn zpět na hřiště.

79
    ze hřiště odchází Amath Cissé, přichází Filip Šilhart.

78
    Žlutá karta pro tým AC Sparta Praha B (Amath Cissé).

78
    Další standardní situace pro Spartu skončila tak, že obrana Prostějova opět míč odehrála mimo nebezpečí.