Osasuna – Real Betis 3:2 (kon.) | Almería – Ath. Bilbao 1:2 (kon.) | Real Sociedad – Rayo Vallecano 2:1 (kon.)
Valladolid – Girona 1:0 (kon.) | Real Madrid – Celta Vigo 2:0 (kon.)
Real Valladolid
1:0 (1:0)
Girona FC
Sobota 22.04.2023, 18:30 • Estadio Municipal José Zorrilla (Valladolid) • Španělská LaLiga • 30. kolo

90+2
    Konec zápasu. (20:34:05)

90+1
    Střídání v týmu Real Valladolid:
    ze hřiště odchází Gonzalo Plata, přichází Roque Mesa.

77
    Střídání v týmu Girona FC:
    ze hřiště odchází Iván Martín, přichází Yan Couto,
    ze hřiště odchází Arnau Martínez, přichází Ricard Artero,
    ze hřiště odchází Aleix García, přichází Rodrigo Riquelme.

71
    ze hřiště odchází Monchu, přichází Álvaro Aguado,
    ze hřiště odchází Sergio Escudero, přichází Luis Pérez.

70
    ze hřiště odchází Selím Amalláh, přichází Darwin Machís.

68
    Žlutá karta pro tým Real Valladolid (Selím Amalláh).

64
    ze hřiště odchází Džawád al-Jámiq, přichází Iván Sánchez.

53
    Larin se dostal k hlavičce, ale ani z této šance se skóre nemění.

48
    Girona hraje aktivně a snaží se o srovnání skóre.

46

Je za námi první poločas, který nabídl jedinou branku. Úspěšným střelcem byl ve 24. minutě domácí Monchu, který využil skvělé zpětné přihrávky Gonzalo Platy. Valladolid vede zaslouženě, poněvadž většinu poločasu byl lepší, ale také Girona si vytvořila několik šancí.

45+5

45+3
    Jordi Masip si bez větších potíží stáhl centr z pravé strany do své moci. Následně rozehrál směrem dopředu.

45+2
    Girona si přebrala míč na útočné polovině a pokouší se kombinovat. Ještě má zhruba tři minuty čas.

45+1
    Nad rámec řádné hrací doby prvního poločasu se bude nastavovat pět minut.

44
    Gonzalo Plata si navedl balón na střelu levačkou. Jeho rána ale byla sražena, poté ji do rukavic vzal Paulo Gazzaniga.

43
    Přenesení hry domácího celku nebylo přesné. Autové vhazování pro Gironu.

42
    První poločas nám pomalu směřuje do svého konce. Valladolid kombinuje okolo půlící čáry.