Remeš – Štrasburk 0:2 (kon.) | Ajaccio – Brest 0:0 (kon.) | Lorient – Toulouse 0:1 (kon.)
Nantes – Troyes 2:2 (kon.) | Nice – Clermont Foot 1:2 (kon.) | Montpellier – Rennes 1:0 (kon.)
Lyon – Marseille 1:2 (kon.)
OGC Nice
1:2 (1:1)
Clermont Foot
Neděle 23.04.2023, 15:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 32. kolo

Sajfeddín Cháwí rozhodl o výhře hostujícího celku v tomto zápase. Nice v závěru sice mělo několik zajímavých momentů, ale neprosadilo se. (17:01:06)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 7:5. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 19:9.

90+5

90+5
    Začala poslední nastavená minuta a míč má hostující brankář.

90+4
    V poklidném tempu se zápas dohrává.

90+2
    Mory Diaw má míč pod kontrolou a čeká na vhodný moment pro rozehrávku. Nutno poznamenat, že se nikam nežene.

90+1
    Pět minut uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Dostáváme se do finální fáze hry v poločase, sledujeme aktivní hru Nice.

86
    Nice má balon sice pod kontrolou, ale nemůže se dostat do výraznější střelecké pozice.

85
    Nice se pokouší najít odpověď a vyrovnat, ale nyní mají optickou převahu fotbalisté Clermontu.
    83. Sajfeddín CHÁWÍ - 1:2

83
    Clermont Foot právě vstřelil branku!
    Hostující celek se z jedné z mála šancí ve druhém poločase dostává do vedení. Díky důrazné akci spoluhráčů se k zakončení dostal SAJFEDDÍN CHÁWÍ.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, stav je zatím stále vyrovnaný.

80
    Střídání v týmu OGC Nice:
    ze hřiště odchází Badredine Bouanani, přichází Bilál Bráhímí,
    ze hřiště odchází Khéphren Thuram, přichází Ross Barkley.

79
    Obrázek hry se pomalu začíná otáčet a domácí fotbalisté hledají cestu, jak se dostat k šanci.

77
    Yohann Magnin se zapojil do kombinace po rozehrávce od brankáře.

76
    Hraje se nyní především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

76
    Grejonh Kyei postupoval před branku, ale k zakončení se tento hostující hráč nedostal.