Ml. Boleslav B – Kolín 2:0 (kon.) | Chlumec n/C – Živanice 0:1 (kon.) | Hr. Králové B – Přepeře 0:0 (kon.)
Teplice B – Zápy 1:1 (kon.) | Brozany – Ústí n. L. 3:1 (kon.)
SK Sokol Brozany
3:1 (2:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Neděle 23.04.2023, 17:00 • Brozany • Česká fotbalová liga (B) • 23. kolo

V Brozanech máme dohráno a nutno dodat, že jsme viděli opravdu záživné utkání, ve kterém padly 4 branky. První branka padla ve 30. minutě, kdy se z penalty prosadil MAREK STRADA, ve 41. minutě navýšil vedení domácích kapitán MAREK KRÁTKÝ. V druhém poločase se ještě prosadil MARTIN JINDRÁČEK. Hosté alespoň snížili, to se povedlo střídajícímu JAROSLAVU ZASPALOVI.
    Konečný stav utkání je 3:1.

Děkuji za pozornost. (18:54:57)

90+4

90+4
    Brozany se snaží dohrát utkání na soupeřově půli, to jim vychází a dokonce budou zahrávat i roh.

90+3
    Žlutá karta pro tým SK Sokol Brozany (Němec).

Dnešní utkání sleduje 420 diváků.

90+1
    Fischer se rozeběhl po levé lajně, k jeho smůle si míč ukopl do zámezí.

Nastaveny 4 minuty.

90
    Domácím se zatím daří držet hosty na uzdě, teď dokonce podnikají útočný výpad směrem k Plachého brance.

89
    Střídání v týmu SK Sokol Brozany:
    ze hřiště odchází Výborný, přichází Novotný.

87
    Útok hostů končí útočným faulem.

85
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem:
    ze hřiště odchází Kolařík, přichází Fischer,
    ze hřiště odchází Uličný, přichází Jungmann.

84
    Pěkná klička a poté jen střela bez razance, tahle akce se povedla hostujícímu hráči jen na půl.

81
    Žlutá karta pro tým FK Ústí nad Labem (Klimt).

79
    Mohlo to být zase o 3 branky, po centru skončil míč přímo na noze domácího hráče. Ten s ním ale vůbec nepočítal, takže by se dalo říct, že se od něj míč jen odrazil do náručí brankáře.

78
    Hosté se snaží se zápasem ještě něco udělat, teď budou kopat roh.
    76. ZASPAL - 3:1

76
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Hosté se dočkali snížení. Z poza šestnácky se míče ujal JAROSLAV ZASPAL, ten vypálil a i díky mírné teči domácích míč skončil v síti.

75
    Střelu ústeckého útočníka vyráží Němec na roh.

74
    Domácí hráč Výborný se dostal ke střele z poza vápna. Jeho přízemní střela o metr netrefila levou tyč.