Zlín – Bohemians 1905 4:1 (kon.) | Jablonec – Olomouc 2:2 (kon.) | Hr. Králové – Liberec 1:2 (kon.)
Brno – Č. Budějovice 1:1 (kon.) | Sparta – Plzeň 2:1 (kon.)
FK Jablonec
2:2 (2:0)
SK Sigma Olomouc
Středa 26.04.2023, 17:30 • Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou • FORTUNA:LIGA • 29. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký večer. (19:28:25)

Velký olomoucký comeback na severu Čech! Jablonec dlouho vedl 2:0 a zdálo se, že má zápas pod kontrolou. V závěru ale přišel trest za obrovskou pasivitu v průběhu celého druhého poločasu. V 81. minutě zadělal na drama proměněnou penaltou Chytil, v posledních sekundách utkání pak o dělbě bodů rozhodl kapitán a bývalý jablonecký hráč Beneš. S bodem dnes vzhledem k situaci v tabulce i průběhu duelu budou rozhodně spokojenější na Hané.

90+5
    90+5. Vít BENEŠ - 2:2

90+5
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelný závěr! Až na samotném konci nastavení dostala Sigma míč do pokutového území, kde po několika odrazech vypálil pravačkou kapitán VÍT BENEŠ, a tvrdou ranou po zemi prostřelil Hanuše na bližší tyč.

90+3
    Moravané se v nastaveném čase vůbec nemohou dostat k tlaku, naopak jsou bez míče na vlastní obranné polovině. Jablonec zatím finální momenty duelu zvládá bravurně.

90+2
    Jakub Pokorný si teď vybral hodně nepovedený moment. Hlavou chtěl přihrát míč svému gólmanovi, jenže doslova daroval Jablonci roh. Tohle Severočechům za daných okolností samozřejmě velice vyhovuje.

90+1
    Na začátku čtyřminutového nastavení musel Breite uklízet míč před napadajícím Sejkem. Poradil si ale dobře a přihrál brankáři Macíkovi, jehož nákop přistál až na tribuně.

90
    Střídání v týmu FK Jablonec:
    ze hřiště odchází Jan Chramosta, přichází David Štěpánek.

89
    Sejk se Šulcem u autové čáry už trošku tahali čas. Olomoučtí je ale dostali pod tlak a získali míč.

88
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc:
    ze hřiště odchází Martin Pospíšil, přichází David Vaněček.
    87. Vyrovnání měl na kopačce Denis Kramář, zasáhl Hanuš

87
    Málem bylo srovnáno! Balon se odrazil na levou stranu pokutového území, kde ho z první napálil Denis Kramář. Mířil do horní části brány, Hanušovy ruce vylétly nahoru včas!

86
    Utkání dospělo do posledních pěti minut řádné hrací doby. Sigma je nastěhovaná na útočné polovině a snaží se najít cestičku k vyrovnání.

85
    Jan Hanuš s rozehrávkou otálel natolik, až ho za to rozhodčí ocenil žlutou kartou.

84
    Další útočná snaha Olomouce až k zakončení nevedla. Míč si k rozehrávce po ofsajdu chystá jablonecký gólman Hanuš.

83
    ze hřiště odchází Vladimir Jovović, přichází Davis Ikaunieks.

82
    A rázem je znovu o co hrát. Olomouc si navíc hned řekla o rohový kop, po kterém míč skákal jabloneckým vápnem. Po nevydařené střele Pokorného ho domácí konečně odehráli do bezpečí.
    81. Mojmír CHYTIL - 2:1