Bayern – Hertha 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Mohuč 3:0 (kon.)
VfL Wolfsburg
3:0 (3:0)
1. FSV Mohuč 05
Neděle 30.04.2023, 17:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga • 30. kolo

Děkuji vám za pozornost, přeji pěkný zbytek prodlouženého víkendu a všem Blahoslavům vše nejlepší k svátku! (19:31:46)

Fauly: 6:11

O výsledku dnešního zápasu bylo rozhodnuto již v prvním poločase, v němž Wolfsburg nastřílel tři góly. Mohuč na to nedokázala vůbec nijak zareagovat, a tak se po zbytek času utkání jen dohrávalo, aniž by se dělo cokoli zásadního. Nejdůležitějším momentem ze druhé půle byla pro hosty smutná situace, při níž se nepěkně zranil kapitán Silvan Widmer, kterého odnesli asistenti na nosítkách. Wolfsburg tedy vítězí zřejmě snadněji, než jeho hráči i fanoušci čekali.

90+5

90+4
    Poslední šanci zápasu měl ještě Omar Marmúš, který z pravé strany přestřelil branku hostů.

90+3
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg:
    ze hřiště odchází Jakub Kamiński, přichází Kilian Fischer.

90+2
    Marcus Ingvartsen měl dost prostoru na levém křídle, jeho centr prolétl až na druhou stranu, aniž by se ho kdokoli dotknul.

90+1
    Míč propadnul až na zadní tyč, kam se přihnal Karim Onisiwo, ale míč pouze posunul do zámezí.

90+1
    Aaron Martín si ještě staví míč k pravému rohovému praporku.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    ze hřiště odchází Patrick Wimmer, přichází Omar Marmúš.

89
    Patrick Wimmer se ještě zjevil sám před brankářem, kterého oběhl a zakončil nepřesně do boční sítě brány. Mrzet ho to nemusí, protože byl předtím v několikametrovém ofsajdu.

88
    Mohuč kombinuje v zadních řadách bez jakékoli snahy o postup vpřed.

87
    Domácí i v posledních minutách aktivně napadají a nepouštějí soupeře na vlastní polovinu.

86
    Žlutá karta pro tým VfL Wolfsburg (Sebastiaan Bornauw).

85
    K zakončení zpoza vápna se překvapivě rychle dostal Aymen Barkok, ale rána byla zblokována. Nebezpečí z rohového kopu zažehnal gólman Koen Casteels.

84
    Další dlouhý balón domácích zachycuje hostující obrana poměrně se štěstím, Zentner musí pomoci s rozehrávkou.