Bournemouth – Leeds 4:1 (kon.) | Fulham – Manchester City 1:2 (kon.) | Manchester Utd. – Aston Villa 1:0 (kon.)
Newcastle – Southampton 3:1 (kon.) | Liverpool – Tottenham 4:3 (kon.)
Fulham FC
1:2 (1:2)
Manchester City
Neděle 30.04.2023, 15:00 • Craven Cottage, Londýn (Kapacita: 22 384) • Anglická Premier League • 34. kolo

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 1:9. Střely mimo: 3:3. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 7:9. (17:04:56)

Dnešní utkání je za námi. Ve druhé půli jsme neviděli žádnou branku a Manchester City tak vítězí 1:2. O góly se dnes postarali za domácí Vinícius a za hosty Haaland a Álvarez. Hosté podle papírových předpokladů tak vítězí za tři body a posouvají se v tabulce na první příčku před Arsenal.

90+9

90+8
    Žlutá karta pro tým Manchester City (Kyle Walker).

90+8
    Už nám běží poslední nastavená minutka utkání a vypadá to, že hosté dnes zvítězí a posunou se v tabulce na první místo před Arsenal.

90+7
    Žlutá karta pro tým Manchester City (Ederson).

90+6
    James dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

90+5
    Grealish se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou domácí.

90+4
    Hosté už pouze natahují čas a příliš se neženou dopředu, což je logické.

90+3
    Solomon dostal příliš nepřesný pas za obránce a míč tak končí pouze u Edersona.

90+2
    Solomon nedokázal zpracovat přihrávku od Viníciuse a míč tak končí v zámezí. Hosté budou vhazovat zhruba z poloviny hřiště.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 8 minut.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

89
    Solomon přišel o míč a hrát tak mohou hosté.

88
    Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.

87
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.

85
    Hosté drží míč na svých kopačkách, ale dopředu už příliš nepospíchají.

84
    Grealish poslal do vápna centr, který však odvrátil mimo vápno jeden z domácích hráčů.