Bournemouth – Leeds 4:1 (kon.) | Fulham – Manchester City 1:2 (kon.) | Manchester Utd. – Aston Villa 1:0 (kon.)
Newcastle – Southampton 3:1 (kon.) | Liverpool – Tottenham 4:3 (kon.)
Manchester United
1:0 (1:0)
Aston Villa FC
Neděle 30.04.2023, 15:00 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 34. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (16:59:37)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 9:8. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 7:3. Fauly: 16:7.

Je konec! Ze čtyřminutového nastavení bylo nakonec skoro šestiminutové, jenže ani to hostům ke vstřelení branky v dnešním duelu nestačilo! O třech bodech tedy dnes rozhodla jediná trefa z prvního poločasu, kterou se prezentoval Bruno Fernandes. Aston Villa rozhodně zvedla oproti první půli svůj výkon, jenže vyloženou šanci si vypracovat nedokázala. Naopak Manchester pokračoval v dobrém výkonu a jeho výhra je dnes rozhodně zasloužená.

90+6

90+5
    Žlutá karta pro tým Manchester United (Tyrell Malacia).

90+3
    A ještě z toho byla pro hráče v červeném šance! Celkem pohlednou akci nakonec zakončoval Antony, jenže jeho slabí střela mířila přesně doprostřed brány.

90+2
    Hosté vybojovali autové vhazování, jenže to je málo. K míči se navíc následně dostali domácí, kteří se s ním posunuli o dobrých třicet minut a získali aut.

90+1
    Aston Villa má posledních pár minutek na vstřelení branky, nyní zkouší akci po pravé straně.

90
    Nastavovat se budou čtyři mintuy.

89
    Bruno Fernandes to trochu přehnal s napadáním na útočné polovině a po jeho zákroku na Johna McGinna se píská faul. Tady naprosto nebylo o čem.

88
    Základní hrací doba se nám pomalu ale jistě blíží ke svému konci. United nadále vedou o jeden přesný zásah a mají velmi blízko zisku tří bodů.

87
    Žlutá karta pro tým Manchester United (Fred).

86
    Střídání v týmu Manchester United:
    ze hřiště odchází Sabitzer, přichází Harry Maguire,
    ze hřiště odchází Rashford, přichází Anthony Martial.

84
    Nakonec z toho byl ale dobrý centr do toho největšího nebezpečí. Nejvýše se však vyšplhal Victor Lindelöf, který posunul míč alespoň na rohový kop.

83
    John McGinn byl faulovaný na útočné polovině, a tak hráči v modrém mají dobrou možnost rozehrávky. Nakonec z toho bude daleká standardní situace.

82
    Střely na bránu: 5 – 1!

81
    David de Gea se hodně vztekal, jelikož si myslím, že na jeho osobu byl faul, ovšem sudí jej neodpískal. Odpískán byl až ofsajd Jacoba Ramseyho.

80
    Do konce základní hrací doby nám chybí posledních deset minut! Manchester nadále vede o jednu branku, navíc je na hřišti zase lepším týmem.