Cádiz – Valencia 2:1 (kon.) | Villarreal – Celta Vigo 3:1 (kon.) | Espanyol – Getafe 1:0 (kon.)
Valladolid – Atlético 2:5 (kon.)
Villarreal CF
3:1 (2:1)
Celta de Vigo
Neděle 30.04.2023, 16:15 • Estadio de la Cerámica (Villarreal) • Španělská LaLiga • 32. kolo

Villarreal dokázal doma porazit Celtu Vigo 3:1. Ve druhé půli byli hosté nejprve aktivnější, poté jim však postupně docházely síly a zápasu začali dominovat domácí. V 70. minutě zvýšil na 3:1 Ramon Terrats, hráči Celty si žádnou gólovou šanci nevypracovali.
    Žlutá ponorka zvýšila svůj náskok nad šestým Betisem a na čtvrtý Real Sociedad, a tedy i na kvalifikaci do Ligy mistrů, ztrácí 5 bodů. Celta se stále nachází na 13. místě v klidném středu tabulky. Příště bude hrát opět venku, tentokrát na hřišti Getafe, zatímco Villarreal pojede do Valencie. (18:12:08)

90+3

90+3
    Zřejmě poslední akce domácích končí ofsajdovým postavením Triguerose.

90+2
    Villarreal dohrává zápas na své polovině.

90
    Byly nastaveny 3 minuty.

90
    Rohový kop byl rozehrán nakrátko. Útočná akce domácích poté skončila útočným faulem.

90
    Haissem Hassan po svém průniku po pravém křídle vybojoval roh.

87
    Veigova střela z velké dálky proletěla jen kousek kolem tyče.

86
    Domácí už pochopitelně nikam nespěchají a střídáním se zase o pár desítek vteřin přiblížili vítězství.

86
    Střídání v týmu Villarreal:
    odchází Yeremi Pino, přichází Alfonso Pedraza.

84
    Hosté rozehrávali další roh. Na zadní tyči byl úplně volný Aspas, jenže tomu se volej vůbec nepovedl a míč končí v Reinových rukavicích.

81
    Na centr z rohu si naskočil stoper Unai Núñez, ale jeho hlavička skončila nad brankou.

80
    Po delší době zahrozila Celta, ze své útočné akce získala alespoň roh.

78
    Villarreal se pěknou kombinací dostal do přečíslení, z něhož pramenila střela Pina do tyče. Poté mu však byl odmáván ofsajd.

77
    Dnešní utkání sleduje 16123 diváků.

76
    Zdá se, že domácí mají zápas pod kontrolou. V posledních minutách často kombinují na své polovině a míč soupeři nepůjčují.

75
    odchází Nicolas Jackson, přichází Manu Trigueros.

72
    Střídání v týmu Celta Vigo:
    odchází Franco Emanuel Cervi, přichází Miguel Rodríguez.

Šimon Vokurka

Branky: 2. Jackson (Pino), 12. Jackson (Lo Celso), 70. Terrats (Pino) – 29. Larsen (Cervi)

Karty:   22. Capoue (VLR) – 25. Seferović (CVG), 45+2. K. Vázquez (CVG), 49. Núñez (CVG), 54. Tapia (CVG), 58. Carvalhal (CVG)

Neproměněná penalta: 26. Parejo (VLR), mimo

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:3. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 5:5. Fauly: 12:11.
    Villarreal CF: Reina – Foyth, Mándí, P. Torres, A. Moreno I – Parejo (C), Capoue (63. Baena) – Chukwueze (63. Hassan), Lo Celso (46. Terrats), Pino (86. Pedraza) – Jackson (75. Trigueros).
    Náhradníci: Jörgensen – Albiol, Cuenca, Mojica, Pascual.

Trenér: Quique Setién

Celta de Vigo: I. Villar – K. Vázquez (C), Núñez, Aidoo, Galán – Cervi (72. M. Rodríguez), Ó. Rodríguez (63. Veiga), Tapia (63. Beltrán), de la Torre – Larsen, Seferović (63. Aspas).
    Náhradníci: Balea Carrillo, Ch. Sánchez – C. Domínguez, Mallo, Paciência, Solari, Swedberg.