Monaco – Montpellier 0:4 (kon.) | Clermont Foot – Remeš 1:0 (kon.) | Rennes – Angers 4:2 (kon.)
Troyes – Nice 0:1 (kon.) | PSG – Lorient 1:3 (kon.) | Marseille – Auxerre 2:1 (kon.)
Clermont Foot
1:0 (1:0)
Stade de Reims
Neděle 30.04.2023, 15:00 • Stade Gabriel Montpied • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 33. kolo

Držení míče: 33 % : 67 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 3:5. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 8:12. (16:57:40)

Je rozhodnuto! Domácí berou výhru díky jedinému gólu zápasu z úvodu hry. Poslednícg deset minut dohrávali hráči Clermontu v oslabení, jelikož Wieteska po osobním souboji vyfasoval červenou kartu. I přes několik zajímavých šancí na obou stranách už nepadl žádný gól, a tak končí dnešní utkání poměrem 1:0.

90+5

90+5
    Do protiútoku se vzápětí dostávají domácí. Zakončení však chyběla přesnost.

90+4
    Ve finálních minutách hry tlačí Reims co to jde, k dělící čáře se přiblížil i gólman Diouf.

90+2
    Abdulhamíd si zpracoval míč ze vzduchu, střelou z pokutového území však soupeřovu bránu minul.

90
    Ve druhém poločase se nastavuje 5 minut.

89
    Gastien centroval před Dioufa, před bránou Reims však nebyl nikdo ve stejných barvách, kdo by mohl balon poslat do sítě.

87
    V posledních minutách tempo hry značně zvolnilo. Diaw podruhé během krátké doby vykopává od své brány po dlouhém nákopu hostí.

85
    Střídání v týmu Stade de Reims:
    ze hřiště odchází Kamory Doumbia, přichází Dion Lopy,
    ze hřiště odchází Thibault De Smet, přichází Mitchell van Bergen.

83
    Domácí sice hrají v oslabení, i tak se jim ale daří tlačit před Dioufovou bránou.

83
    Žlutá karta pro tým Stade de Reims (Folarin Balogun).

80
    Mateusz Wieteska vyfasoval po souboji před vlastní bránou červenou kartu! Po přerušení hry totiž kopl protihráče, kterého bránil do hrudníku.

79
    Flips se zhostil přímého kopu a zkusil štěstí střelou přímo na bránu, míč však ze vzduchu zkušeně stáhl Diaw.

78
    Střídání v týmu Clermont Foot:
    ze hřiště odchází Grejonh Kyei, přichází Komnen Andrić,
    ze hřiště odchází Mahdí Zifán, přichází Cheick Oumar Konaté,
    ze hřiště odchází Maxime Gonalons, přichází Aiman Maurer.

76
    Zbývá poslední čtvrthodina zápasu a boje o míč se aktuálně dějí na dělící středové čáře.

73
    Po rohovém kopu pálil jeden z hráčů Clermontu tvrdě z dálky, i kdyby však padl gól, tak by neplatil. Domácí byli v ofsajdu.