Žižkov – Ml. Boleslav B 1:2 (kon.) | Pardubice B – Brozany 1:2 (kon.)
FK Pardubice B
1:2 (0:1)
SK Sokol Brozany
Neděle 30.04.2023, 10:15 • Stadion Pod Vinicí • Česká fotbalová liga (B) • 24. kolo

Je konec! Brozany nakonec zvládly venkovní utkání a poráží rezervu Pardubic 2:1. Dlouhou dobu jsme sledovali soubojový duel s minimem zakončení. Až ve 43. minutě po nenápadné akci otevřel skóre hostující David Schettl. Hned v úvodu druhé půle navíc přidal hlavou druhou branku Chukwuma. Domácí se snížení dočkali v závěru, kdy se z penalty trefil Lima. (12:07:06)

90+2

90+1
    Nastavují se dvě minuty!

90
    Hosté se usadili na polovině Pardubic a v závěru utkání nechtějí domácí pustit do zakončení.

89
    Domácí už vrhají všechny síly do útoku. Markovič nakopl míč na polovinu Brozan, ale Soungole míč odehrál do bezpečí.

88
    Brozany se vydaly na polovinu soupeře, nicméně nákop za obranu skončil jen taktickým faulem.

87
    Pardubice zahrávaly rohový kop. Centr se snesl k zadní tyči, ale nikdo v červeném na pobídku nedosáhl.

86
    Domácí se v závěru tlačí vpřed se snahou o vyrovnání. Hosté ale brání pozorně.
    84. LIMA - 1:2

84
    Tým Pardubice B právě vstřelil branku! Je sníženo! K penaltě se postavil LIMA a střelou do dolního rohu branky snížil!

84
    Pokutový kop pro domácí celek!

83
    Pardubice se vydaly vpřed po pravé straně, ale centr odhlavičkoval do bezpečí jeden z obránců.

82
    Střídání v týmu FK Pardubice B:
    ze hřiště odchází Novák, přichází Karch.

81
    Hosté zahrávali další rohový kop. Povedený centr tentokrát padal tak šikovně, že jej Markovič musel vyboxovat.

80
    Střídání v týmu SK Sokol Brozany:
    ze hřiště odchází Tichý, přichází Matoušek.

79
    Pardubice hrají s míčem na kopačkách, ale zatím nemohou najít recept na trpělivou defenzivu soupeře.

78
    Domácí brankář se do rozehrávky pro změnu zapojil daleko do šestnáctky. Ani dalším nákopem ale spoluhráče nenašel.

77
    Domácí brnakář Markovič si musel dát pozor na dobíhajícího soupeře a raději před ním míč nakopl na polovinu hostů.