Augsburg – Union Berlín 1:0 (kon.) | Freiburg – RB Lipsko 0:1 (kon.) | Hertha – Stuttgart 2:1 (kon.)
Hoffenheim – Frankfurt 3:1 (kon.) | Mönchengladbach – Bochum 2:0 (kon.) | W. Brémy – Bayern 1:2 (kon.)
FC Augsburg
1:0 (0:0)
1. FC Union Berlín
Sobota 06.05.2023, 15:30 • WWK Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 31. kolo

Dnešní zápas je u konce, Augsburg zaskočil mírného favorita a porazil doma Union Berlín 1:0. Domácí se tak zase o kus vzdálili od sestupu do 2. Bundesligy. Jediný gól zápasu vstřelil v 53. minutě Beljo. Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:33:04)

90+4

90+4
    Augsburg je minutu od vítězství, které by pravděpodobně znamenalo i to, že se zachrání. Naopak Unionu by touto ztrátou mohla utéct Liga mistrů.

90+2
    Střídání v týmu FC Augsburg:
    ze hřiště odchází Ermedin Demirović, přichází Renato Veiga.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty.

88
    Jordan Siebatcheu si naskočil na centr z pravé strany, ale jeho hlavička nebyla dobře umístěna a skončila vysoko nad.

87
    Nedovolený zákrok na středu hřiště, domácí už s rozehrávkou rozhodně nikam nespěchají.

85
    ze hřiště odchází Arne Engels, přichází Niklas Dorsch,
    ze hřiště odchází Dion Drena Beljo, přichází Mërgim Berisha.

83
    Hosté sehráli roh na krátkou vzdálenost, ale nakonec to nepřineslo nic.

82
    Sven Michel vystřelil zpoza vápna, ale jeho pokus byl zblokovaný. Union bude rozehrávat u rohového praporku.

79
    ze hřiště odchází Arne Maier, přichází Kelvin Yeboah,
    ze hřiště odchází Ruben Vargas, přichází Robert Gumny.

79
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín:
    ze hřiště odchází Jérôme Roussillon, přichází Christopher Trimmel.

78
    ze hřiště odchází Paul Jaeckel, přichází Sven Michel.

77
    Union sice drží míč na útočné polovině, zatím však pouze v místech, odkud se zakončit nedá.

74
    Ruben Vargas se dostal ke střele ze střední vzdálenosti, ale brankář Ronnow vyšvihl velmi solidní zákrok a jeho pokus zneškodnil.