Blansko – Uh. Brod 5:1 (kon.) | Frýdlant n/O – Frýdek-Místek 2:2 (kon.) | Kroměříž – Zlínsko 3:1 (kon.)
Rosice – Zlín B 3:2 (kon.) | Hodonín – Hranice 1:1 (kon.) | Vítkovice – Hlučín 1:5 (kon.)
FK Hodonín
1:1 (1:0)
SK Hranice
Sobota 06.05.2023, 16:30Moravskoslezská fotbalová liga • 27. kolo

Děkuji za pozornost, pěkný zbytek dne. (18:29:11)

Zápas nakonec končí zaslouženou remízou. První polovina patřila spíše domácím, kteří byli aktivnější a díky brance Bobčíka z páté minuty šli do kabin za vedoucího stavu. Do druhého poločasu pak ale lépe vstoupili hosté, kteří zvládli srovnat a z Hodonína si odvezou bod.

90+2

90+2
    Běží nám již druhá nastavená minuta. Hraje se u středu hřiště.

89
    Hranice pokračují odkopem od vlastní branky.

86
    Hranice i Hodonín v závěru bojují a snaží se strhnout zápas ve svůj prospěch. Na obou stranách ale dobře funguje také obrana, která útoky úspěšně přerušuje.

83
    Střídání v týmu SK Hranice:
    ze hřiště odchází Koláček, přichází Marek,
    ze hřiště odchází Kuchař, přichází Cagaš.

83
    Tvrdou ránu z pravé strany musel Tomečka vyrážet na roh. Teď se Hodonín ozval.

82
    Žlutá karta pro tým SK Hranice (Grygar).

82
    Sudí musí uklidnit hráče, kteří se nejsou schopni shodnout, kdo fauloval.

78
    ze hřiště odchází Hapal, přichází Dittmer.

78
    Hranice tlačí dál. Ve všech hráčích, kromě brankáře, jsou natlačeny na soupeřově straně.

76
    Po faulu na jednoho z hostujících hráčů se Hranice mohou pokusit vstřelit druhou branku. Rozehrávat budou ze středu poloviny Hodonína.

76
    Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Dunda).

74
    Střídání v týmu FK Hodonín:
    ze hřiště odchází Jáger, přichází Mazuch.

73
    Po kratší útočné odmlce se Hodonín ozval, když nebezpečně centroval před branku. Nikdo z domácích si však míč nenanšel a do branky nepřesměroval.