Bohemians B – Admira Praha 1:1 (kon.) | Hostouň – Plzeň B 0:0 (kon.)
Bohemians Praha 1905 B
1:1 (0:1)
FK Admira Praha
Neděle 07.05.2023, 10:15 • Stadion SK Čechie Uhříněves, Praha 22–Uhříněves • Česká fotbalová liga (A) • 25. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek neděle. Napočtenou někdy příště! (12:18:21)

Dnešní utkání sledovalo 160 diváků.

Klokani budou příští týden usilovat o návrat na čelo tabulky na půdě Vltavínu, zatímco dalším utkáním na programu Admiry je domácí duel s Motorletem.

Máme hotovo! Béčko Bohemians nedokázalo využít faktu, že za něj dnes nastoupili hned dva ostrostřelci z prvního týmu, a proti Admiře vybojovalo jen remízu. Hosté z Kobylis v Uhříněvsi předvedli solidní výkon, s papírově silnějším soupeřem hráli vyrovnanou partii a hned v několika momentech ve druhém poločase měli druhý gól na dosah ruky. Kouba si ale mezi třemi tyčemi počínal skvěle, podobně jako Keller na druhé straně.

90+3

90+3
    Damašek byl na kraji vápna odzbrojen skluzem. Admira ještě vyráží do protiútoku, do kterého je ale hlavní rozhodčí pravděpodobně už nepustí.

90+2
    Někdo z domácích teď řeší zdravotní problémy, závěr druhého poločasu se tak ještě o trochu protáhne.

90+1
    Rozhodčí nastavuje pouze dvě minuty.

90
    Damašek na pravé straně nedokázal zachytit dlouhý nákop předtím, než se k míči dostal Keller. Vše nasvědčuje tomu, že body se dnes budou dělit.

89
    Dění se v závěrečných minutách přelévá ze strany na stranu, ani jednomu klubu se teď nedaří zakončit.

88
    Rychlá souhra před Koubou vedla k nepřesné střele, Fric nasměroval míč nad břevno Bohemky.

86
    Hra nyní na stadionu Čechie stojí, jeden z domácích hráčů se snaží rozchodit křeč v noze.

85
    V Uhříněvsi dnes pomalu ale jistě míříme do finiše. Beran nyní operuje s míčem u kobyliského vápna a hledá někoho, komu by ho mohl předat.

84
    Častěji je na míči Admira, Bohemians ale zvládají její aktivitě čelit. Jandovského centr nyní protihráč poslal za bránu, čímž soupeřům nadělil roh.

83
    Hra se nyní drží v prostoru mezi oběma šestnáctkami, ani jednomu týmu se nedaří přejít dopředu.

82
    Vysunutý Beran se snažil rozhodit Kellera, který ale zachoval chladnou hlavu a odkopl daleko od vápna.

80
    Střídání v týmu FK Admira Praha:
    ze hřiště odchází Jiří Jandovský, přichází Viktor Záruba.

79
    Nekvasil byl teď v poměrně jasném postavení mimo hru, praporek pomezního ale zůstal dole. Útok Bohemians nicméně tak jako tak větší šanci nepřinesl.