Leeds – Newcastle 2:2 (kon.) | Aston Villa – Tottenham 2:1 (kon.) | Crystal Palace – Bournemouth 2:0 (kon.)
Chelsea – Nottingham 2:2 (kon.) | Manchester Utd. – Wolverhampton 2:0 (kon.) | Southampton – Fulham 0:2 (kon.)
Manchester United
2:0 (1:0)
Wolverhampton Wanderers
Sobota 13.05.2023, 16:00 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 36. kolo

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 9:0. Střely mimo: 18:5. Rohy: 11:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 8:9. (17:58:03)

Je konec! Manchester United nakonec poráží Wolverhampton 2:0. První šanci měl po deseti minutách Antony, ale obstřelem minul branku. Ve 27. minutě zahrával Bruno Fernandes přímý kop, ale hostující brankář zasáhl. Do vedení se domácí dostali až o pět minut později, kdy se po přihrávce Antonyho trefil Anthony Martial. Po změně stran byli domácí znovu aktivnější. Přesto Sancho patnáct minut před koncem nedokázal potvrdit triumf. Pojistka tak přišla až v nastavení, kdy se trefil Garnacho.

90+7

90+6
    Žlutá karta pro tým Manchester United (Luke Shaw).

90+6
    Žlutá karta pro tým Manchester United (Alejandro Garnacho).
    90+4. Alejandro GARNACHO - 2:0

90+4
    Manchester United právě vstřelil branku! Domácí celek přidává druhou branku a prakticky rozhoduje o svém triumfu! Přihrávku do běhu dostal ALEJANDRO GARNACHO, který při zakončení zachoval chladnou hlavu a střelou o tyč překonal brankáře!

90+4
    Hosté hrají s míčem na kopačkách, ale zatím se nedostávají do vápna.

90+3
    Hosté kombinují s míčem na kopačkách, ale stále se nedostávají k ohrožení domácí branky.

90+1
    Nastavuje se šest minut!

90
    Exekuce následného přímého kopu se ujal Bruno Fernandes, jehož rána skončila nad břevnem hostující svatyně.

89
    Žlutá karta pro tým Wolverhampton Wanderers (Craig Dawson).

88
    Na opačnou stranu pelášil Bruno Fernandes, který měl podporu spoluhráčů, ale nakonec trefil jen prvního soupeře.

87
    Ani po dalším rohovém kopu se hosté nedokázali prosadit. Na malém vápně uspěl v hlavičkovém souboji opět Harry Maguire.

86
    Dawson potáhl míč na polovinu soupeře, našel Traorého, ale jeho střílený centr Harry Maguire ve skluzu odehrál na roh.

85
    Harry Maguire uspěl v souboji na polovině hřiště, nicméně rozehrál nepřesné pouze ke stoperům Wolverhamptonu.

84
    Bruno Fernandes zahrával další rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, nicméně Weghorst se k hlavičce nedostal.

83
    Zpoza vápna se do míče položil rozběhnutý Fred, jehož padající ránu hostující brankář vynikajícím zákrokem vyrazil!