Sokolov – Králův Dvůr 2:3 (kon.) | Vltavín – Bohemians B 3:0 (kon.) | Č. Budějovice B – Přeštice 0:2 (kon.)
Domažlice – Hostouň 3:2 (kon.)
FK Baník Sokolov
2:3 (1:1)
FK Králův Dvůr
Sobota 13.05.2023, 10:15 • Stadion FK Baník Sokolov, Sokolov • Česká fotbalová liga (A) • 26. kolo

Baník Sokolov po dnešní prohře má už pouze matematickou šanci na záchranu, když čtyři kola před koncem ztrácí na nesestupové pozice 9 bodů. Králův Dvůr naopak získal klíčové tři body a k záchraně má opravdu blizoučko. To je z dnešního přenosu vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:39:36)

90+4
    Domácí rozhodně nemohou být spokojeni s výsledkem tohoto utkání. Celý první poločas dominovali, ale soupeř v 42. minutě srovnal a do šaten se šlo za stavu 1:1. V 65. minutě svým druhým gólem v utkání překlopil utkání na stranu hostí. Baník se snažil o vyrovnání, což se mu v 86. minutě povedlo. To jim ale nestačilo a snažili se vstřelit třetí gól. Z přehnané aktivity však pramenily nepřesnosti. Jedné z nich se podařilo využít v první minutě nastavení Jakubu Dvořákovi a Králův Dvůr veze ze Sokolova 3 body.

90+4
    Králův Dvůr drží míč v klidu na soupeřově polovině a zápas dohraje.

90+3
    Hosté se po faulu samozřejmě nikam neženou a snaží se zdržovat, jak je to jde.

90+2
    Sokolov se rozhodně nevzdává, ale zbývá mu pouze pár minut.
    90+1. DVOŘÁK - 2:3

90+1
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Po nepřesnosti v rozehrávce ztratili sokolovští míč, hosté si vyměnili jednou míč a přesnou střelou k tyči zaúřadoval JAKUB DVOŘÁK.

89
    Sokolovští se snaží obrátit stav na svou stranu.

87
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov:
    ze hřiště odchází Lukáš Václavík, přichází Tomáš Zázrivec.
    86. DOLEČEK - 2:2

86
    Sokolov právě vstřelil branku!
    Sokolov po zmatcích v soupeřově vápně srovnává! Míč poskakoval tam a zpět, až střelou k tyči vyrovnal DANIIL DOLEČEK.

84
    Střelec dvou branek odchází ze hřiště a nahrazuje ho ukrajinský hráč.

83
    Sokolov se snaží vyrovnat za hlasité podpory diváků, kteří svůj tým podporují i za nepříznivého stavu.

82
    Nyanko nyní na hranici pravidel získal míč pro svůj tým, který může pokračovat v závěrečném tlaku.

80
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr:
    ze hřiště odchází Filip Novotný, přichází Luke Raley.

79
    Přímý kop z poměrně velké dálky se domácí rozhodli řešit přímou střelou, se kterou však brankář neměl problémy.