Celta Vigo – Valencia 1:2 (kon.) | Elche – Atlético 1:0 (kon.) | Valladolid – Sevilla 0:3 (kon.)
Espanyol – Barcelona 2:4 (kon.)
Real Valladolid
0:3 (0:0)
Sevilla FC
Neděle 14.05.2023, 18:30 • Estadio Municipal José Zorrilla (Valladolid) • Španělská LaLiga • 34. kolo

Zápas ovlivnil závěr prvního poločasu, v době kdy jeden z domácích hráčů vypálil, sudí ukončil zápas. Jenže to byla gólová střela. Sudí branku neuznali. Ve druhém poločase se třikrát trefili hosté. (20:34:43)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 15:7. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 9:16.

90+5

90+3
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Domácí fotbalisté inkasují další branku, po pěkné akci míč do jejich branky celkem snadno dopravil JESÚS MANUEL CORONA. Asistence: Fernando.

90+2
    Alejandro Gómez to vzal na sebe a jeho rána končí výrazně nad brankou. Nebyl to rozhodně dobrý pokus.

90+2
    Celkem pět minut uvidíme navíc.

90+1
    Domácí měli dobrou šanci, ale Iván Sánchez poslal míč do tyče.

90
    Rafa Mir byl důrazně dohraný soupeřem, rozehrávat budou hosté na útočné polovině.

90
    Dostáváme se do finální fáze hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat ke druhému poločasu.

89
    Real Valladolid má možnost volného kopu. Rána mířila přímo na branku, ale brankář zasahovat nemusel.

87
    Ačkoliv domácí fotbalisté mají balon pod kontrolou, tak se stále nemohou dostat do výraznější střelecké pozice.

84
    Iván Sánchez to zkoušel individuálně, ale jeho projektil byl zblokovaný za cenu rohového kopu. Následně pálil z první Óscar Plano. Jeho rána končí vedle.

82
    Nyní to už budou mít domácí fotbalisté hodně komplikované, pokud chtějí zdramatizovat duel.

80
    Střídání v týmu Real Valladolid:
    ze hřiště odchází Cyle Larin, přichází Tunde Akinsola,
    ze hřiště odchází David Torres, přichází Roque Mesa.

Střídání v týmu Sevilla FC:
    ze hřiště odchází Óliver Torres, přichází Jesús Manuel Corona.

79
    Hostující celek po rychlé akci dokázal navýšit své vedení, v podstatě hokejový blafák dotáhl do gólového konce ALEJANDRO GÓMEZ. Platnost branky potvrdil VAR. Asistence: Nemanja Gudelj.

77
    Real má míč pod kontrolou, kombinuje na polovině soupeře. Sevilla se v pohodě brání.