Vyškov – Olomouc B 2:0 (kon.) | Chrudim – Varnsdorf 3:2 (kon.) | Líšeň – Třinec 1:0 (kon.)
SK Líšeň 2019
1:0 (0:0)
FK Třinec
Sobota 20.05.2023, 17:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 28. kolo

Ode mne je to z Líšně vše. Užijte si zbytek pěkného víkendu a třeba opět na počtenou. (18:55:38)

Utkání končí. Třinec předvedl na trávníku Líšně sympatický výkon, na bodový zisk mu to však nestačilo. Nad slezským klubem se tak čím dál více stahují sestupová mračna. O jedinou trefu zápasu se postaral v 69. minutě úspěšnou hlavičkou po rohovém kopu Jakub Černín, Líšeň se tak po čtyřech nezdarech konečně dočkala výhry a i nadále bojuje o baráž.

90+5

90+4
    Vzápětí navíc přichází nedovolený zákrok hostů na své polovině.

90+4
    Ofsajd kazí jeden z posledních možných útoku hostujícího celku.

90+3
    Míč si našel brankář Vajner, který při tom byl navíc faulovaný.

90+2
    Dobrá práce domácí obrany při zastavení míče z levé strany. Přichází rohový kop.

90+1
    Čekají náš čtyři minuty nad rámec základního hracího času druhého poločasu.

90
    Hostující gólman bude rozehrávat od své brány, to všechno k době, kdy pomalu přecházíme do nastavení druhého poločasu.

89
    Střídání v týmu SK Líšeň 2019:
    ze hřiště odchází Pavel Sokol, přichází Adam Laczkó,
    ze hřiště odchází David Machalík, přichází Tomáš Weber.

87
    Nyní ovšem přišel útočný faul. Domácí tým tak díky tomu bude moct ušetřit další sekundy až desítky sekund.

86
    Líšeň tak před chvíli přežila klinickou smrt a Třinci čas ubíhá a ubíhá. Bez šance na vyrovnání skóre však rozhodně není.

85
    Žlutá karta pro tým SK Líšeň 2019 (Pavel Sokol).

85
    Velký chaos kolem domácí brány po rohovém kopu! Vajner proti prvnímu zakončení zasáhl, i poté se však míč motal na malém vápna a je až skoro malý zázrak, že se nedostal až do sítě!

84
    Hodně nepovedená přihrávka jednoho z domácích stoperů naštěstí pro Líšeň nedospěla k žádnému zakončení soupeře.

83
    Teď už sice musel být domácí brankář na pozoru, centrovaný míč byl ovšem usměrněn celkem daleko od tyče.

82
    Nebo mu pomůže obrana, jako třeba v tomto případě, kdy k centru z levého třineckého křídla ani nedošlo.

81
    Další jednoduchá práce pro domácího gólmana. V posledních minutách mu stačí pouze sbírat jednoduché míče.