W. Brémy – Kolín nad Rýnem 1:1 (kon.) | Hertha – Bochum 1:1 (kon.) | Hoffenheim – Union Berlín 4:2 (kon.)
Schalke – Frankfurt 2:2 (kon.) | Bayern – RB Lipsko 1:3 (kon.)
Werder Brémy
1:1 (0:1)
1. FC Kolín nad Rýnem
Sobota 20.05.2023, 15:30 • Wohninvest Weserstadion, Brémy • Německá Bundesliga • 33. kolo

To je ode mě vše. Přeji pěkný zbytek soboty. (17:26:58)

V první půli, kdy herně dominoval Kolín, šli hosté také patřičně do vedení. V 36. minutě se totiž prosadil Steffen Tigges. V druhém poločase se domácí dostali více do hry a došli si pro zasloužené srovnání. Po několika dalších šancích se už skóre neměnilo, a tak Werder s Kolínem se o body podělili.

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 7:9. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:9.

90+3

90+3
    Rychlou narážečkou středem hřiště se domácí dostali do brejku. Christian Groß v závěrečné kličce ale o míč přišel.

90+2
    Přihrávka za obranu byla příliš dlouhá. Marvin Schwäbe (Kolín nad Rýnem) provede odkop od brány.

90+1
    Zápas se dohrává kolem středu hřiště. Zdá se, že oba celky jsou spokojeny s bodem.

90
    Hlavní rozhodčí přidá 3 minuty nad rámec.

90
    Střídání v týmu Werder Brémy:
    ze hřiště odchází Marvin Ducksch, přichází Maximilian Philipp.

89
    Jonas Hector všemi možnými způsobil usiloval o to, aby Füllkrug nepostupoval s míčem dále směrem k bráně. Žlutá karta je zde na místě.

88
    Niclase Füllkruga trápí zdravotní komplikace. Ve hře však zřejmě bude schopen pokračovat.

87
    I přes počet rohových kopů v dnešním utkání se ani jednomu z celků nedaří ve vápně prosadit. Poslední rohový kop skončil bezpečně v rukavicích Pavlenky.

86
    Kingsley Schindler centroval zprava. Jeho centr byl však Buchananem sražen na další rohový kop.

85
    Kolín zvýšil obrátky a začal být více nebezpečný. Další rohový kop je tomu důkazem.

84
    Po rohovém kopu prodloužil někdo z hostů míč na zadní tyč, kde trestuhodně přestřelil z bezprostřední blízkosti Davie Selke!

83
    Centr Thielmanna nedokázal Selke dostat ve vápně pod kontrolu. Dostoupení třemi hráči navíc ani neumožnilo hostům dále pokračovat v útoku.

82
    Hartmann je nucen opět použít žlutý kartónek. Proti pravidlům se provinil Lee Buchanan.

80
    Jens Stage může být rád, že tento faul je ohodnocen jenom žlutou kartou.

79
    Čerstvý Huseinbašić potrápil obranu soupeře. Jeho počínání zastavil těsně před šestnáctkou Jens Stage nedovoleným ostrým skluzem.