Motorlet – Vltavín 0:3 (kon.) | Králův Dvůr – Admira Praha 0:3 (kon.) | Přeštice – Zbuzany 3:0 (kon.)
Domažlice – Plzeň B 0:0 (kon.) | Karlovy Vary – Č. Budějovice B 2:2 (kon.)
FK Motorlet Praha
0:3 (0:1)
Loko Vltavín
Sobota 20.05.2023, 10:15 • Butovická, tráva • Česká fotbalová liga (A) • 27. kolo

90+3
    Konec zápasu. (12:10:04)

90+3
    Střelecky aktivnější hostující celek kontroluje hru na polovině soupeře a utkání se v poklidu dohrává.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

90
    Zahájena byla poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Vltavín rozehrává od své branky, kontroluje hru a míří za výhrou.

87
    Vltavín rozehrává volný kop na polovině hrací plochy, dostáváme se do finální fáze hry v poločase.

86
    Centr se sice snesl před branku, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.

85
    Vltavín přečkal tlak soupeře a nyní se propracoval před branku soupeře. Tým vybojoval rohový kop.

84
    Střídání v týmu Loko Vltavín:
    ze hřiště odchází Lukáš Veselý, přichází Ali Banishevski.

83
    Brankář hostujícího celku rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v tomto zápase, hosté míří za výhrou.

80
    ze hřiště odchází Tomáš Kuchař, přichází David Čejda,
    ze hřiště odchází Artem Kovernikov, přichází David Klimenda.

78
    Vltavín rozehrává volný kop na útočné polovině, ani jeden celek se nyní nemůže dostat do zakončení.

77
    Motorlet vybojoval rohový kop, ale do střelecké pozice se tým nedostal.

76
    Motorlet se znovu po akci středem propracoval do střelecké pozice, ale hostující obrana si znovu poradila.

74
    Střídání v týmu FK Motorlet Praha:
    ze hřiště odchází Da Cruz Frizoni, přichází František Čuba,
    ze hřiště odchází Jan Hauer, přichází Marek Pokorný.

73
    Vltavín právě vstřelil branku!
    V pohodě hrající celek navyšuje své vedení. Po rychlém přenesení hry uspěl DAVID PODZIMEK.

71
    Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, Loko kontroluje hru, drží náskok a domácí hráče do střeleckých šancí nepouští.