Rayo Vallecano – Espanyol 1:2 (kon.) | Atlético – Osasuna 3:0 (kon.) | Valencia – Real Madrid 1:0 (kon.)
Sevilla – Real Betis 0:0 (kon.)
Sevilla FC
0:0 (0:0)
Real Betis
Neděle 21.05.2023, 21:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Španělská LaLiga • 35. kolo

Ode mě je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek večera a dobrou noc. (23:00:40)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 5:2. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:11.

V prvním poločase moc šancí k vidění nebylo, dokonce nabídl jen jedinou střelu na branku, kterou si připsal ve 22. minutě Gueye, ale pro Brava neznamenala žádný problém.

Druhý poločas začal Mirovou šancí, ale útočník Sevilly ve velké šanci trefil jen boční síť. V 64. minutě pak střílel Suso, ale skvělý zákrok vytáhl Bravo, který poté zvládl i dorážku. Betis se nezmohl ani na jedinou střelu na branku Sevilly. V 87. minutě byl vyloučen obránce hostů Miranda.

Zápas skončil, derby dvou sevillských týmů tentokrát vítěze nepoznalo, dokonce nepadla ani žádná branka. Remíza 0:0 znamená, že Betis zůstává v tabulce šestý a už ztratil i teoretickou naději na Ligu mistrů. Sevilla se posunula před Osasunu na deváté místo a ještě má šanci, že postoupí z ligové soutěže do Konferenční ligy, má stejný počet bodů jako osmá Girona.

90+7

90+6
    Betis už úplně rezignoval na ofenzívu a pouze odkopává míče. S bezbrankovou remízou by byl spokojený.

90+5
    Domácí mají v závěru zápasu velký tlak, ale zatím se jim nepodařilo vstřelit kýženou vítěznou branku.

90+3
    Nakonec přeci jen musel brankář Betisu do akce, byl to právě Júsuf en-Nesírí, který na něj poslal střelu hlavou.

90+2
    Júsuf en-Nesírí byl adresátem centru z levé strany z kopačky Acuni, ale k hlavičce se nedostal.

90+1
    Nastavuje se sedm minut.

90
    Emoce se konečně povedlo uklidnit a zápas bude pokračovat.

88
    Miranda byl na hřišti pouhých pět minut, než byl vyloučen.

87
    Na celou situaci a faul Mirandy se ještě podíval VAR a nakonec dostává obránce Betisu červenou kartu!

86
    Juan Miranda předvedl hodně tvrdý a celkem zbytečný zákrok, za který dostává žlutou kartu.

85
    Rakitič dostal centr do vápna, ale na střelu to nebylo, tak se ještě snažil přihrávat. To mu ale nevyšlo.

82
    Střídání v týmu Sevilla FC:
    ze hřiště odchází Alex Telles, přichází Marcos Acuña,
    ze hřiště odchází Gonzalo Montiel, přichází Jesús Navas.

81
    Střídání v týmu Real Betis:
    ze hřiště odchází Abner Vinícius, přichází Juan Miranda.

80
    ze hřiště odchází Sergio Canales, přichází Joaquín.

79
    Guido Rodríguez předvedl velmi dobře načasovaný skluz, kterým přerušil akci domácího mužstva.