Ajaccio – Rennes 0:5 (kon.) | Brest – Clermont Foot 2:1 (kon.) | Nice – Toulouse 0:0 (kon.)
Remeš – Angers 2:2 (kon.) | Troyes – Štrasburk 1:1 (kon.) | Lorient – Lens 1:3 (kon.)
Auxerre – PSG 1:2 (kon.)
ESTAC Troyes
1:1 (0:1)
RC Štrasburk
Neděle 21.05.2023, 15:00 • Stade de l'Aube, Troyes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 36. kolo

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 5:11. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 9:17. (16:57:37)

A je dobojováno! Druhý poločas už nepřinesl tolik šancí, ale o zajímavé momenty nebyla nouze. Nejprve v 58. minutě zahrál mimo pokutové území rukou brankář domácích Gallon a viděl červenou kartu. O 12 minut později se počet hráčů na hřišti vyrovnal poté, co před vápnem fauloval Djiku coby poslední hráč týmu. Navíc z této standardní situace se prosadil krásnou střelou domácí Lopes. Další branky jsme se poté již nedočkali. Domácí fotbalisté tak prodloužili své čekání na výhru na 19 utkání. Hosté si naopak ještě nezajistili účast v příštím ročníku Ligue 1, ale jsou velmi blízko.

90+6

90+5
    Sissoko se nyní dostával do šance, na míč ale nedosáhl a ještě při tom trefil kopačkou brankáře Lise.

90+4
    Hra je přerušena kvůli ošetření domácího Bruuse.

90+3
    Doukourého centr si sebral ze vzduchu Lis.

90
    A ve druhém poločase se bude nastavovat 5 minut!

89
    A Larouci se hned ukázal v dobrém světle! Navedl si míč před vápno a pěknou střelou pořádně protáhl Selse!

87
    Dvojí střídání na domácí straně, Salmier a Dong odchází, přichází Bruus a Larouci.

86
    Diallo se ve vápně dostával do dobré šance, ale nakonec tísněn obráncem ani nezakončil.

85
    Dong dnes již potřetí nachytán v ofsajdu.

83
    Hosté podruhé střídají, místo Diarry přichází Gameiro.

81
    Rohový kop žádné nebezpečí nepřinesl. Nerozchytaný brankář domácích Lis tak stále nemá žádný zákrok.

80
    Hosté nyní hrozili z brejku, ale nakonec z toho bude jen rohový kop.

79
    Lopes znovu moc hezky kroutil míč přes zeď, nyní ale zamířil těsně nad branku!

78
    Lopes si nyní vykoledoval faul těsně před vápnem. Domácí budou mít opět další zajímavou standardní situaci!

77
    Sissoko nyní fauloval Contého. Domácí v posledních minutách dokázali srovnat hru.