Lecce – Spezia 0:0 (kon.) | Turín – Fiorentina 1:1 (kon.) | Neapol – Inter 3:1 (kon.)
Udinese – Lazio 0:1 (kon.)
Turín FC
1:1 (0:0)
ACF Fiorentina
Neděle 21.05.2023, 15:00 • Stadio Olimpico Grande Torino, Turín • Italská Serie A • 36. kolo

Po prvním nezáživném dějství, které branku nepřineslo, nastalo v tom druhém zlepšení. Na hřiště přišel ve 46. minutě na straně Fiorentiny Luka Jović, jenž po třech minutách na hřišti dal první branku zápasu hlavičkou. Gól utkání pomohl, tempo se zvedlo, hrálo se nahoru a dolů. V 66. minutě dostal před malým vápnem hodně prostoru domácí Antonio Sanabria, jenž srovnal tečovanou střelou stav. Oba týmy se snažily, ale při zakončení už nebyl nikdo přesný. Turín tak doma remizoval s Fiorentinou 1:1. (17:01:51)

90+5

90+5
    Pietro Pellegri (Turín) skončil na pravé straně na zemi. Podle pana rozhodčího šlo o čistý zákrok.

90+5
    ACF Fiorentina má k dispozici zřejmě poslední útok.

90+4
    Igor zastavil slibně rozvíjející akci domácích po pravé straně. Turín má pouze aut.

90+4
    Brankář hostů Michele Cerofolini (Fiorentina) dobře tahá čas.

90+3
    Alfred Duncan poslal balon do vápna Turína, tam byl Jonathan Ikoné, který byl ale zablokován.

90+2
    Duncan získal aut před Riccim, který jej nevybíravě odstrčil. Rozhodčí si ale incidentu nevšim.

90+1
    Ivan Ilić (Turín) se rozezlil na Bianca za loket v obličeji. Rozhodčí oba kohouty slovně napomenul.

90+1
    Rozhodčí nastavil 4 minuty.

90
    Na hřišti zůstal ležet jeden z domácích na středovém kruhu. Hra je přerušena.

89
    Ola Aina (Turín) poslal po pravé straně míč na Ivana Iliće, jeho přihrávka ale byla příliš prudká.

88
    Jenže ACF Fiorentina získala po naivní přihrávce balon na svou stranu. Alfred Duncan (Fiorentina) se otočil okolo Ricciho, ale trefil jenom záda obránce.

88
    Nikola Vlašić (Turín) sebral míč hostům na pravé straně a Turín jde do postupného útoku.

87
    Na míči jsou hosté, kteří ale nyní nikam nespěchají.

86
    Střídání v týmu ACF Fiorentina:
    ze hřiště odchází Antonín Barák, přichází Luca Ranieri.

85
    Ivan Ilić (Turín) šel do slibné šance domácího týmu, jenže byl podle pomezního v ofsajdu.

84
    Lorenzo Venuti (Fiorentina) poslal levačkou centr do vápna Turína. Šanci hostů zastavil útočný faul.